×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
30. marts, 2012
Drukāt

Par uzbrukumu žurnālistam Jākobsonam pagaidām neviena persona nav aizturēta

grisins_andrejs

Saistībā ar vakardienas uzbrukumu žurnālistam Leonīdam Jākobsonam policija pagaidām nevienu personu nav aizturējusi, aģentūrai LETA apliecināja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins (attēlā).

Grišins sacīja, ka pagaidām lietas izmeklēšanā būtisku jaunumu nav – cietušais ir mediķu aprūpē, policijā sākts kriminālprocess, kura gaitā nozīmētas vairākas ekspertīzes. Arī par policijas izvirzītajām uzbrukuma versijām Grišins nevēlējās runāt. Viņš norādīja, ka patieso versiju jau noskaidro tikai tad, kad noziegums atklāts. Patlaban kā viena no pamatversijām izvirzīta žurnālista profesionālā darbība, bet tikpat labi noziegums var nebūt saistīts ar viņa profesiju.

Vaicāts, vai policija ir atradusi noziegumā izmantoto ieroci, Grišins atteicās to komentēt. Tāpat viņš nesniedza informāciju, vai liecības ir sniegusi arī cietušā sieva, kura it kā uzbrukuma brīdī bijusi kopā ar dzīvesbiedru. Grišins atzīmēja, ka policija nekomentēs kriminālprocesuālās darbības, taču, tiklīdz būšot kas paziņojams, policija to arī darīšot.

Iespējams, Jākobsons šodien policijai varētu sniegt pirmās liecības.

Vakar, apmeklējot nozieguma vietu, aģentūra LETA novēroja, ka uz brīdi tā bija atstāta bez policistu uzraudzības. Proti, jebkurš varēja brīvi piekļūt nozieguma vietai un likvidēt pierādījumus. Grišins solīja šo aģentūras LETA sniegto informāciju pārbaudīt un, ja būs nepieciešams, izvērtēt policistu rīcību.

Jau ziņots, ka vakar ap plkst.17 Rīgā, Čaka ielas 47.nama kāpņutelpā, tika sašauts interneta portāla “kompromat.lv” žurnālists Jākobsons. Pēc uzbrukuma viņš tika nogādāts Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā. Jau neilgi pēc notikušā policija apliecināja, ka cietušā dzīvībai briesmas nedraud.

Par notikušo policijā ir sākts kriminālprocess pēc KL 13.nodaļas – par noziedzīgiem nodarījumiem pret personas veselību. Policija pieļauj, ka nozieguma veikts, izmantojot traumatisko, gāzes vai cita veida ieroci. Uzbrucēji esot bijuši divi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+