Latvijā
Kriminālziņas

Par uzņēmēja slepkavību Rēzeknē apcietina trīs personas 0

Foto – Stock.xchng. Ilustratīvs attēls

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvalde (LRP) saistībā ar šā gada sākumā pastrādātu uzņēmēja slepkavību Rēzeknē apcietinājusi trīs personas, informē VP LRP.

Aizdomās par saistību ar vīrieša slepkavību ir apcietināti 1993., 1983., un 1997.gadā dzimuši vīrieši – slepkavības izpildītājs, viņa līdzdalībnieks un slepkavības pasūtītāja starpnieks. Kopumā kriminālprocesa ietvaros tika aizturētas septiņas personas – organizētu noziedzīgu grupu dalībnieki.

Policija turpina darbu kriminālprocesa izmeklēšanā. Tuvākajā laikā kriminālprocesu plānots nodot kriminālvajāšanas uzsākšanai prokuratūrā.

Slepkavība notika 31.janvāra vakarā, kad Rēzeknē kādā privātmājā sašauts mājas īpašnieks, kurš notikuma vietā no gūtajām traumām mira. Vēlāk izmeklēšanā noskaidrots, ka bojā gājis 1965. gadā dzimis Rēzeknes uzņēmējs – SIA “Andris auto” līdzīpašnieks Andris Lucatnieks. Cietušajam konstatēja šautas brūces.

Policijā tika uzsākts kriminālprocess un izvirzītas arī iespējamās slepkavības versijas, kas varētu būt saistītas ar viņa privāto dzīvi vai profesionālo darbību.

Kriminālprocess uzsākts par slepkavību, bet vēlāk pārkvalificēts par slepkavību vainu pastiprinošos apstākļos. Lietas izmeklēšanā iesaistītas vairākas kriminālpolicijas struktūras. Veiktas dažādas procesuālās darbībās, tostarp nopratināti 42 liecinieki, nozīmētas 10 dažādas ekspertīzes, veiktas astoņas kratīšanas un vairākas apskates dažādu personu dzīvesvietās.

LA.lv