Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
17. septembris, 2016
Drukāt

Par vairākkārtējiem narkotiku kontrabandas pa pastu gadījumiem aiztur trīs personas

pastkastite1

Muitas policijas pārvalde par vairākkārtējiem narkotiku kontrabandas gadījumiem, izmantojot pasta sūtījumus, aizturējusi trīs personas, aģentūru BNS informēja Valsts ieņēmumu dienestā.

Muitas policijas pārvaldes lietvedībā atrodas vairāki kriminālprocesi, kuri tika sākti laikā no 2015.gada decembra līdz 2016.gada jūlijam par narkotisko vielu pārvietošanu pāri Latvijas robežai pasta sūtījumos.

Kopumā VAS “Latvijas Pasts” vēstuļu šķirošanas daļā tika izņemti četri pasta sūtījumi no Kanādas un Nīderlandes. Pasta sūtījumos tika konstatētas narkotiskās vielas – LSD, teju puskilograms marihuānas un 1,2 kilogrami amfetamīna.

Šovasar tika noskaidrots, ka divi 1996.gadā dzimuši Latvijas pilsoņi grupā pēc iepriekšējas vienošanās veic narkotisko vielu pārvietošanu pāri Latvijas robežai pasta sūtījumos, narkotiskās vielas pasūtot internetā no dažādām Kanādas tīmekļa vietnēm. Aizturēšanas laikā pie personām atrastas arī psihotropās vielas. Pamatojoties uz izņemto narkotisko un psihotropo vielu daudzumu, visticamāk, vielas bija iegādātas un glabātas realizācijas nolūkā.

Turpinot izmeklēšanu, tika konstatēts, ka minētās personas ir veikušas vēl vismaz divus analoģiskus noziedzīgus nodarījumus.

Aizturētie 1996.gadā dzimušie Latvijas pilsoņi tika atzīti par aizdomās turētajiem, un viņiem ir piemēroti drošības līdzekļi, kas nav saistīti ar brīvības atņemšanu.

Izmeklēšanas gaitā tika noskaidrota vēl viena persona, kura ir veikusi analoģiskas noziedzīgas darbības – internetā tika pasūtītas narkotiskās vielas, kuras ar pasta sūtījumiem nonāca Latvijā. 8.septembrī veicot kratīšanu šīs personas dzīvesvietā, konstatēta zaļganbrūnas krāsas augu valsts izcelsmes viela, kas, visticamāk, ir narkotiskā viela.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+