×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
12. augusts, 2016
Drukāt

Par vāku ar kailiem musulmaņiem “Charlie Hebdo” saņem kārtējos draudus (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Franču satīriskā žurnāla “Charlie Hebdo” redakcija pēc sava kārtējā numura, uz kura vāka attēloti kaili musulmaņi, saņēmusi jaunus uzbrukuma draudus.

Uz pretrunīgi vērtētā izdevuma jaunākā numura vāka redzama karikatūra, kurā attēlots kailu musulmaņu pāris, kas pludmalē manāmi priecīgi cilpo jūras virzienā. Karikatūru pavada paraksts: “Islāma reforma: Musulmaņi, atslābinieties!”

Svaigākais žurnāla numurs iznāca trešdien, un drīz vien redakcija savā “Facebook” lapā saņēma kārtējos draudus.

“Charlie Hebdo” redakcija par šiem draudiem informējusi policiju, vēsta laikraksts “Parisien”.

Pagājušā gada janvārī žurnāla redakcijai uzbruka islāma ekstrēmisti, noslepkavojot 12 cilvēkus, un kopš tā laika “Charlie Hebdo” līdzstrādnieki darbu turpina pastiprinātā policijas apsardzībā.

Uzbrucēji savu noziegumu pamatoja ar nepieciešamību atriebt žurnāla publicētās karikatūras par pravieti Muhamedu.

Žurnāls draudus saņēma arī šī gada Eiropas futbola čempionāta laikā, jo publicēja karikatūru par Francijas izlases spēlētāju Antuānu Grīzmanu, kurā viņš bija attēlots kā seksa rotaļlieta.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Laikam jau šim žurnālam savu kolēģu un savas valsts drošība neinteresē, ja viņi regulāri provocē musulmaņus. Zinot, kāds ir stāvoklis Francijā ar terorismu, tas ir tāds pat ekstrēmisms, tikai kreisais,
    kā musulmaņu ekstrēmisms,jo mērķis ir līdzīgs – radīt valstī nedrošību un nekārtības.Tikai to visu dara zem demokrātijas maskas.

Draugiem Facebook Twitter Google+