×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
6. novembris, 2014
Drukāt

Par Valmieras mēru ievēlēts Jānis Baiks

Foto - LETAFoto - LETA

Valmieras mērs Jānis Baiks

Šodien Valmieras domes ārkārtas sēdē par Valmieras pilsētas pašvaldības priekšsēdētāju vienbalsīgi ievēlēts Jānis Baiks (“Valmierai un Vidzemei”).

Iepriekšējais domes priekšsēdētājs Inesis Boķis amatu atstāja, jo tika ievēlēts Saeimā.

Baiks pēc ievēlēšanas atzina, ka būtiskas izmaiņas domes darbā netiks ieviestas.

Baiks Latvijas Universitātē ieguvis augstāko izglītību – bakalaura grādu biznesa vadībā. Viņš līdz šim pildīja domes priekšsēdētāja vietnieka pienākumus, bet laika posmā no 2002.gada līdz 2013.gadam veica Valmieras pilsētas pašvaldības izpilddirektora pienākumus, kā arī kopš 2012.gada aprīļa ir partijas “Valmierai un Vidzemei” valdes priekšsēdētājs. Baiks Valmieras pilsētas pašvaldībā strādā jau kopš 1999.gada.

Tā kā Baiks iepriekš bija domes priekšsēdētāja vietnieks, sēdē tika lemts arī par jaunu šī amata izpildītāju. Tika izvirzīta viena kandidatūra, un vienbalsīgi mēra vietnieka amatā tika ievēlēts Valmieras domes deputāts Ričards Gailums (“Valmierai un Vidzemei”).

Valmieras pilsētas pašvaldības domes deputāta pienākumus sāka pildīt Antra Kupriša (“Valmierai un Vidzemei”) – SIA “Vidzemes slimnīca” galvenā māsa, Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas sertificēta vecmāte, Latvijas Vecmāšu asociācijas biedre un Vecmāšu sertifikācijas komisijas locekle.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+