Mobilā versija
+3.9°C
Daina, Dainis, Dainida
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
21. janvāris, 2015
Drukāt

Par valsti ar ieročiem rokās (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Teju 60% vīriešu pilsoņu, no kuriem aptuveni 80% veido Nacionālo bruņoto spēku rezervi, nepieciešamības gadījumā būtu gatavi cīnīties ar ieročiem rokās, lai aizstāvētu Latviju, secināts pēc Aizsardzības ministrijas pasūtījuma pētījumu centra SKDS veiktajā aptaujā. Savukārt 27,9% vīriešu pilsoņu nepiekrita šādam apgalvojumam. Pētījumā secināts, ka visaktīvāk valsts aizstāvēšanā ar ieročiem rokās iesaistītos 17 līdz 25 gadus veci vīrieši, kā arī augstāko izglītību ieguvuši vīrieši. Latviju ar ieročiem rokās aizstāvētu 67% vīriešu pilsoņu, kuru sarunvaloda ģimenē ir latviešu valoda. To darītu arī 41% vīriešu pilsoņu ar krievu sarunvalodu ģimenē.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. cik no viņiem ir datorspēļuatkarīgie

  2. Cik butu neuzticami….. Gatavi pievienoties Saurona spekiem?

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (67)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+