×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
26. maijs, 2014
Drukāt

Par VARAM pārstāvi Rīgas brīvostā ieceļ Naudiņa partijas biedru Bebri (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Vides aizsardzības departamenta direktors Rolands Arturs Bebris piedalās Saeimas Agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas izbraukuma sēdē, kurā apspriež Inčukalna sērskābā gudrona dīķu sanācijas problēmas.

Valdība šodien par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pārstāvi darbam Rīgas brīvostas pārvaldē iecēla ministrijas ierēdni Rolandu Arturu Bebri.

Bebris savulaik kandidējis Saeimas vēlēšanās no apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) saraksta. Šo politisko spēku pārstāv arī pašreizējais vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš.

Bebra pašreizējā darbavieta ir VARAM, kur viņš ir Vides aizsardzības departamenta vecākais eksperts. Viņš ir ieguvis vides inženierzinātņu maģistra grādu ūdenssaimniecības specialitātē.

Bebris ir studējis Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē, specializējoties hidroloģijā, kā arī Rīgas Kultūras darbinieku tehnikumā apguvis pūtēju orķestru un estrādes ansambļu vadītāja profesiju. Latvijas Lauksaimniecības universitātē viņš sācis arī doktorantūras studijas vides un ūdenssaimniecības specialitātē, taču to pārtraucis saistībā ar lielo darba slodzi.

Zināšanas ūdenssaimniecības jomā Bebris ir papildinājis dažādos kursos, vadījis lekcijas par vides aizsardzības jautājumiem Latvijas Universitātē un Latvijas Lauksaimniecības universitātē.

Kā liecina Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapas un aģentūras LETA arhīva informācija, Bebris kandidējis Saeimas vēlēšanās no VL-TB/LNNK saraksta 11.Saeimas vēlēšanās un apvienības “Tēvzemei un brīvībai”/LNNK saraksta 9.Saeimas vēlēšanās.

Ja valdība Bebri apstiprinās Rīgas brīvostas valdes locekļa amatā, tai būs jālemj arī par atļauju viņam savienot šo amatu ar darbu VARAM.

Jau ziņots, ka valdība maija sākumā no amata Rīgas brīvostas pārvaldē atbrīvoja VARAM pārstāvi Reformu partijas valdes locekli Ingu Antāni, kurai tika pārmests nodokļu parāds.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu šis resnais bebris ticis pie siles, nu gan tēvzemiešiem būs naudā URĀ

Draugiem Facebook Twitter Google+