Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
25. maijs, 2016
Drukāt

Par Vējoņa preses sekretāru kļūs Jānis Siksnis

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Par Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa preses sekretāru kļūs bijušais Latvijas Radio valdes loceklis Jānis Siksnis, aģentūrai BNS apstiprināja Vējoņa preses sekretāra pienākumu izpildītāja Kristīne Jaunzeme.

Siksnis darba pienākumus sāks pildīt 1.jūnijā.

Pēc darba radio vairāk nekā 20 gadu garumā Siksnis strādāja sabiedrisko attiecību aģentūrā “Nords Porter Novelli” kā projekta direktors. Siksnis bija Latvijas Radio valdes loceklis un Ziņu dienesta vadītājs, producents, korespondents un ziņu redaktors. Viņš arī vadījis raidījumu “De facto” Latvijas Televīzijā.

Siksnis augstāko izglītību Latvijas Universitātē Politikas zinātnes programmā.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka marta sākumā tika izbeigtas darba tiesiskās attiecības ar Gustu Kikustu, kurš iepriekš bija Latvijas Radio žurnālists.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+