Mobilā versija
-1.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
25. maijs, 2016
Drukāt

Par Vējoņa preses sekretāru kļūs Jānis Siksnis

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Par Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa preses sekretāru kļūs bijušais Latvijas Radio valdes loceklis Jānis Siksnis, aģentūrai BNS apstiprināja Vējoņa preses sekretāra pienākumu izpildītāja Kristīne Jaunzeme.

Siksnis darba pienākumus sāks pildīt 1.jūnijā.

Pēc darba radio vairāk nekā 20 gadu garumā Siksnis strādāja sabiedrisko attiecību aģentūrā “Nords Porter Novelli” kā projekta direktors. Siksnis bija Latvijas Radio valdes loceklis un Ziņu dienesta vadītājs, producents, korespondents un ziņu redaktors. Viņš arī vadījis raidījumu “De facto” Latvijas Televīzijā.

Siksnis augstāko izglītību Latvijas Universitātē Politikas zinātnes programmā.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka marta sākumā tika izbeigtas darba tiesiskās attiecības ar Gustu Kikustu, kurš iepriekš bija Latvijas Radio žurnālists.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (15)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+