×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
4. jūnijs, 2016
Drukāt

FOTO: Par “Vienotības” priekšsēdētāju ievēlē Piebalgu (14)

Foto-LETAFoto-LETA

Partija “Vienotība” sestdien, 4.jūnijā, ārkārtas kongresā par jauno politiskā spēka priekšsēdētāju ievēlēja bijušo eirokomisāru Andri Piebalgu, kurš balsojumā savāca balsu vairākumu, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Uz šo amatu kandidēja arī Saeimas deputāts Edvards Smiltēns, tomēr partijas biedru vairākums atbalstīja Piebalgu. Cīņa starp abiem kandidātiem bijusi visai sīva, tomēr par Piebalgu nobalsojuši vairāk nekā 230 kongresa delegāti no 427 reģistrētajiem, tādējādi bijušais Eiropas komisārs savāca balsu vairākumu.

Kongresā Piebalgs uzsvēra, ka “Vienotībai” ir no jauna jāatgūst tiesiskuma partijas reputācija, kas neiecietīgi vēršas pret interešu konfliktiem un pret likumu ignorēšanu.

Vērtējot “Vienotības” problēmas, Piebalgs uzsvēra, ka partijai ir jāmainās, ja tā grib saglabāt savu lomu un ietekmi Latvijas politikā. “Mēs nevaram atļauties populismu, publisku netīrās veļas mazgāšanu, partijas kopīgo interešu neievērošanu,” uzsvēra politiķis.

Tā vietā, lai bērtu sev uz galvas pelnus, ir jādomā par spēcīgu saikni starp mūsu valsts līmeņa politiķiem, partijas valdi, nodaļām un biedriem, sacīja politiķis. “Nodaļas nav partijas centra reģionālās filiāles. Gluži otrādi – partijas centrs ir nodaļu pārstāvis un palīgs,” akcentēja Piebalgs.

Piebalgs izteicās, ka Latvijai jābūt spēcīgai un gudrai valstij, un neviens cits politiskais spēks, izņemot “Vienotību”, to nespējot nodrošināt.

Piebalgs dzimis 1957.gadā, augstāko izglītību ieguvis Latvijas Valsts universitātes Fizikas un matemātikas fakultātē. Strādājis par fizikas skolotāju, bijis Valmieras 1.vidusskolas direktors, deputāts rajona pašvaldībā. 1988.gadā viņš sācis strādāt Tautas izglītības ministrijā par vecāko speciālistu, bijis tautas izglītības ministrs Ivara Godmaņa valdībā.

No savienības “Latvijas ceļš” Piebalgs tika ievēlēts 5.Saeimā, viņš bija Saeimas Budžeta un finanšu komisijas priekšsēdētājs, ieņēma finanšu ministra amatu Māra Gaiļa valdībā, bet demisionēja saistībā ar 1995.gada banku krīzi un nolika arī Saeimas deputāta mandātu.

Pēc tam Piebalgs bija Latvijas vēstnieks Igaunijā, bet kopš 1998.gada viņš strādāja par vēstnieku ES, bija Latvijas iestāšanās ES sarunu vadītāja vietnieks. 2003.gadā Piebalgs tika iecelts par Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieku ES jautājumos, vadīja pirmās Latvijas izvirzītās ES komisāres Sandras Kalnietes biroju, bet tad pats kļuva par komisāru.

Piebalgs ES komisāra amatu ieņēma no 2004.gada līdz 2014.gada rudenim. Vispirms viņš pildīja enerģētikas komisāra pienākumus, bet no 2010.gada līdz 2014.gada novembrim bija attīstības komisārs.

Piebalgs iestājās “Vienotībā” 2014.gada septembrī, bet 2014.gada decembrī viņu ievēlēja partijas valdē.

Piebalgs iepriekš paudis, ka pusgada laikā partijas reitingam jāsasniedz 10%, bet nākamā gada pašvaldību vēlēšanās jāiegūst 5% mandātu. Aprīlī intervijā aģentūrai LETA Piebalgs pauda, ka “Vienotība” ir krīzē, bet tā var būt laba iespēja pārdomāt virzienu, kādā partija vēlas iet un kādā veidā to darīt.

Pirms kongresa notikušajās partijas priekšsēdētāja amata kandidātu debatēs Piebalgs uzsvēra nepieciešamību novērst iekšējus strīdus partijā. Lai nepieļautu strīdus partijā, ir svarīgas iekšējās procedūras, kārtība un caurskatāmība – tikai tā var iztikt bez konfliktiem un uzklausīt dažādus viedokļus, pārliecināts Piebalgs. Viņš uzskata, ka situāciju var risināt, arī mainot partijas statūtus, un būtiski, lai partijas biedri justu, ka viņiem ir gan tiesības, gan pienākumi.

Iepriekš politiķis arī apliecināja gatavību kļūt par “Vienotības” premjera amata kandidātu, ja viņš kļūs par partijas līderi.

Līdz šim partijas līdere bija Solvita Āboltiņa, kura šoreiz uz “Vienotības” vadītājas amatu nekandidēja. “Vienotība” šodien ārkārtas kongresā pārvēlē partijas vadību.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. 1) Vienotība.

  Zaķis – nodokļu apiešanas shēmas.
  Zaķis – Gazprom interešu lobēšana.
  Pabriks – vīzdegunīgais izteikums par muļķiem, kas strādā par simts latiem.
  Pabriks – Zvārdes poligona lieta, kad, iespējams, AM vajadzībām tika mēģināts izdabūt cilvēkus no viņu un viņu senču iekoptajām dzīvesvietām.
  Viņķele – neslēpts cinisms, čuriki un melošana, slēpjot savus īstos nodomu no koalīcijas partneriem, pensionāru darba nonicināšana, paužot, ka tie dzimuši ne tajā laikā un vietā.
  Viņķele – kārļi un karlīnes.
  Kampars – mahinācijas un tumbočka.
  Pulks un Škapars – nemitīgā atrašanās pie siles barotavas.
  Škapars – vaislinieka cienīgās izpriecas, valstiski svarīga komandējuma laikā.
  Āboltiņa – varaskāre, iedomība un augstprātība, kas spilgti izpaudās mītiņa pret Latvenergo tarifiem laikā.
  Āboltiņa – neremdināmā tieksme būt uzmanības centrā, kas uzskatāmi bija redzams pēc hokeja spēles, kad viņai par katru cenu bija jāsaka runa, kas līdzjutēju svilpienu iespaidā, gala rezultātā izvērtās par totālu krahu (Dinamo! Dinamo! Dinamo!)
  L.Mūrniece – personīgās ballītes laikā izmantotais dienesta auto.
  L.Mūrniece – likvidētā Policijas akadēmija.
  L.Mūrniece – vēršanās pret Bauskas iedzīvotājiem, iesaistot specvienību Alfa, kad tie protestēja pret slimnīcas slēgšanu.

  2) Vienotība.

  Čigāne – kontrabandas preces (lakatiņi).
  Kariņš – nekompetence izdodot rīkojumu, par kura sekām samaksāja nodokļu maksātāji.
  Buiķis – dēlam dzejniekam speciāli izveidotais amats SM.
  Viņķele – vīram Viņķelim sarūpētā lielā pensija.
  Čaklais – rebes ar sievas firmu un nodokļiem.
  Āboltiņa – vīra atrašanās pie politiskās barotavas.
  Circene – nežēlīgie eksperimenti ar medicīnas sfēru, graujot veselības aprūpes nozari. Vaidere – norādījumi Baldones pašvaldībai un tās iedzīvotājiem, lai tie stāv klusu, jo nedrīkstot protestēt pret radioaktīvo atkritumu glabātuves “Radons” paplašināšanu. Ēlerte – nemitīgā raušanās pie varas, neskatoties uz daudzo mīnusu skaitu, ko tā saņem no vēlētājiem.
  Ēlerte – ārštata padomnieces labi apmaksātais amats, kurš tradicionāli tiek pildīts bez samaksas.
  Ēlerte – smagā izgāšanās, kandidējot Rīgas mēra amatam.
  Vilks – necieņa pret aizbraucējiem, augstprātīgi pasakot, lai taču viņi brauc.
  Vilks – nespēja izsekot notiekošajam Liepājas metalurgā, kaut Lipmans viņu vēstulē jau laicīgi brīdināja par tur notiekošajām nelikumībām.
  Vilks – uzbrēciens žurnālistam, kad tas bija izteicis šaubas par eiro pozitīvo devumu Latvijas ļaudīm.
  Vilks – ironiskā atbilde – mierīgi var iztikt, uz žurnālistu jautājumu, vai pensionāri var iztikt ar astoņdesmit latiem mēnesī.

  3) Vienotība.

  Dombrovskis – līdzdalība Valsts autoceļu fonda iznīcināšanā un Latvijas autoceļu sagraušanā.
  Dombrovskis – meli pirms pašvaldību vēlēšanām par pensiju nesamazināšanu. Dombrovskis – ģimenes kredīta īpaši labvēlīgie noteikumi un latviskās versijas grāmatas izdošana un tulkošana par Kuveitas naftas kompānijas naudu.
  Dombrovskis – izveidotais krīzes pārvarēšanas mehānisms – tā sauktais „veiksmes” stāsts, kad negodīgi viss krīzes smaguma tika uzvelts uz Latvijas iedzīvotāju pleciem, tā glābjot bankas.
  Dombrovskis un Vilks – veiktā lata likvidācija, kam sekoja Latvijas valsts fiskālās un monetārās neatkarības zaudēšana.
  Dombrovskis – realizētā konsolidācijas politika, kā rezultātā tauta tika nolemta nabadzībai, neprasme attīstīt valsti un veidot tās attīstības vīziju ilgtermiņā. Dombrovskis – viņa padomnieces juridiskajos jautājumos un ģimenes biznesa partneres Bukanes virzīšana ienesīgos amatos.
  Dombrovskis – gļēvulīgā formā veiktā demisija.
  Dombrovskis – viņam speciāli radītā Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisija, kura tā arī neuzsāka darbu.
  Dombrovskis – viņa liekulība, jo, lai gan sacījās uzņēmies atbildību par Zolitūdes traģēdiju, pats veikli aizlaidās uz Briseli, kur tagad barojas ar lielās siles labumiem. Dombrovskis – viņa biroja bijušai vadītājai Olitai Augustovskai radītais ļoti ienesīgais postenis lidostas „Rīga” valdē!
  Dombrovskis – iespējamās mahinācijas ar Hipotēku bankā ņemto kredītu viņa ģimenes uzņēmumam „Land Development”, nododot šī ģimenes kredīta saistības Rietumu bankas pārraudzībā un pārstrukturējot to atsevišķā paketē ar īpaši piemērotu atlaidi, kas tiek slēpta no sabiedrības (3a portfelītis).

  4) Vienotība.

  Āboltiņa – augstprātīgā un nicinošā attieksme pret žurnālisti, kura viņai jautāja par viņas balsojumu pret likumprojektu, kuram būtu jāierobežo ātro kredītu firmu negausība.
  Circene – meli, ka likumprojektam par veselības aprūpes finansēšanas likumu ir saņemts ANO Augstās komisāres cilvēktiesību jautājumos pozitīvs, lai gan tā nebija. Circene – ietiepīgā nevēlēšanās atkāpties no veselības ministres amata, lai gan viņa ilgstoši nespēja pildīt savus pienākumus.
  Straujuma – izspēlētais farss, vispirms kā veselības ministres aizvietotājai, pieprasot veselības aprūpei zināma apjoma finansējumu, bet pēc tam jau kā premjerei, pati sev to atsakot, liekot to samazināt.
  Āboltiņa – netīšā atzīšanās Dombura studijā, par Vienotības sadarbību ar valsts drošības struktūrām, uzzinot valsts noslēpumu, kas notikusi viņai esot vēl vienkāršai opozīcijas deputātei.
  Āboltiņa – “zemais lidojums” ar 150 km/h pa Bauskas šoseju, apdraudot citu līdzpilsoņu veselību un dzīvību.
  Straujuma – viņas prese sekretāres Tamuļēvičs pornoskandāls.
  Rinkēvičs – centieni savu popularitāti audzēt ar puicisku sankciju piemērošanu.
  Zaķis – vēlētāju balsu uzpirkšanas skandāls. Junkura deputāta zvērests Saeimā. Junkurs – kāzuss ar iesniegumu par atteikšanos no deputāta mandāta.
  Āboltiņa – vēlētāju gribas ignorēšana un demokrātijas principu neievērošana ieraušoties Saeimā, padzenot Junkuru, kurš tagad kaunīgi bēguļo.
  “Vienotība” – katastrofāla neveiksme “Liepājas metalurga” atdzīvināšanā.

  5) Vienotība.

  Zaķis un Dombrovskis – kopīgs ceļojums uz Gruziju ar bankas “Citadele” pircēju pārstavi.
  Čigāne – uzstājīgā prasība paaugstināt ministru algas, tūlīt pēc Saeimas vēlēšanām. Straujuma – vārgulīgā atzīšanās Dombura studijā, atzīstot, ka nedomā vadīt valdību četrus gadus.
  Āboltiņa – kārtējie meli, jo, kad žurnālisti viņai jautāja, kāpēc viņa Straujumas vietā tiem atbild par valdības veidošanu, Āboltiņa norādīja, ka Straujuma esot aizsteigusies pildīt savus tiešos darba pienākumus, lai gan patiesība Straujuma atradās turpat Vienotības frakcijas telpās.
  Straujuma – nespēja patstāvīgi veidot valdību, kļūstot par marioneti Āboltiņas rokās. Piebalgs – meli bankas Baltija noguldītājiem, profesionāli tehnisko skolu mācību programmu sabojāšana.
  Rinkēvičs geju sumināšanas akcija, paziņojot, ka esot lepns ka gejs.
  Priede – Vienotības valdes locekles homofobiskie izteikumi, twittera ierakstu dzēšana.
  Reirs – atbalsts Valsts kontroles nosodītajam līgumam ar Mamedova firmu par Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) automašīnu nodrošināšanu Rīgas reģionā.
  Reirs – saistība ar “Prudentia”, kas barojas no valsts pasūtījumiem.
  Reirs – strauji samazināts finansējums veselības aprūpei, attiecībā pret iekšzemes kopproduktu un budžeta ieņēmumiem.
  Reirs – noraidījis lauksaimnieku piedāvājumu samazināt PVN pārtikai.
  Spolītis – Vienotības ētikas komisijas locekļa braukšana pamatīgā dzērumā, centieni izvairīties no soda barguma.

  6) Vienotība.

  Viņķele – kašķēšanās par IZM parlamentārās sekretāres amatu ar bijušo izglītības ministri Druvieti.
  Bērtulsons – veiktā malkas zādzība.
  Kozlovskis – Iekšlietu ministra nespēja tikt galā ar visnotaļ vienkāršu uzdevumu – zābaku iegādi policistiem.
  Spolītis – nevēlēšanās nolikt deputāta mandātu, kad atklājās, ka šis braucis pamatīgā dzērumā.
  Vidiņš – represijas pret viņu, saistībā ar viņa atklātajām nelikumībām Latgalē, kas norāda uz vēlētāju uzpirkšanu par labu Zaķim.
  Rinkēvičs – ieraksti twitterī par NA un Saskaņas kopošanos, kas tapis nakts stundā un, visticamāk, dzērumā.
  Straujuma – represijas pret Valsts kancelejas direktori Dreimani, izmantojot “Vienotības” ietekmi pār valsts drošības spēkiem, tostarp SAB.
  Ojārs Kalniņš, Atis Lejiņš, Lolita Čigāne, Solvita Āboltiņa – vēlme turpināt denacionalizācijas procesu Latvijā, kurš ir jau ir noslēdzies, lai atdotu īpašumus šaubīgām ebreju organizācijām, kuru statuss nav noskaidrots.
  Vienotība – bēgļu brīvprātīgā-piespiedu kārtā “iepludināšana” Latvijā, kas draud mums ar demogrāfisku sprādzienu, kas aprīs palikušos latviešus kā sīkus gariņus.
  Āboltiņa – amorāla un ciniska ņirgāšanās par pensionāriem, ūjinot to virzienā – “ūūūū”, kas norāda, cik ļoti viņa necieš vienkāršo tautu;
  Dālderis – Zolitūdes parlamentārās izmeklēšanas komisijas darba sabotēšana, atsakoties parakstīt gala ziņojumu, lai gan juristi uzsver, ka komisijas sekretāram ar savu parakstu ir jāapliecina tikai tas, ka ziņojums pieņemts tehniski pareizi
  Zaķis – pēc balsu pirkšanas skandāla, nevēlēšanās atteikties no deputāta mandāta.

  7) Vienotība.

  Āboltiņa – Dombravas apmelošana, nosaucot viņu par Kremļa sabiedroto.
  Kozlovskis – neizpratne par paša parakstīto dokumenta saturu, kur žogā uz Latvijas robežas paredzēti caurumi.
  Straujuma – vienas nakts krasās “pārvērtības” vakarā balsojot par priekšlikumiem “airBaltic” sakarā, bet no rīta jau prasot satiksmes ministra Anrija Matīsa demisiju; Āboltiņa – agresīvais uzbrukums Mūrniecei.
  Anrijs Matīss – ļoti vāja sev uzticētās nozares pārraudzība un kontrole, arī “airBaltic” sakrā, jo ir vairāk kā skaidrs, ka “airBaltic” netiek pārvaldīta godprātīgi, jo tā vien izskatās, ka tiek realizētas kārtējā afēra, no kuras kāds pamatīgi iedzīvosies, turklāt tas ir nonsenss, ka valsts kapitāldaļu turētājs, kam tieši jāuzrauga notiekošais un jābūt maksimāli neitrālam pret savu uzraugāmo, ļoti labi pavadījis laiku Tatru kalnos ar aviokompānijas “airBaltic” valdes un padomes locekļiem;
  Vilks – kritika Āboltiņai vērtējot viņu kā intriganti un kaitnieci;
  Vilks – gļēva klusēšana, esot amatā, vainas par pēdējā laika notikumiem, kas nes vien nelaimes “Vienotībai”, kuras tā pati pelnīti sev ir sagādājusi, uzvelšana Lembergam;
  Vienotība – naidpilna attieksme pret legāli ievēlētu Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu, kas varētu būt tāpēc, ka Saeimā beidzot ir viens deputāts, kas nav ieliekams rāmjos, līdz ar ko Latvijas sabiedrība beidzot uzzina, cik ļoti negodīgi politiķi atrodas Saeimā;
  Vienotība – partijas biedru iekšējās nesaskaņas, kas pārvēršas brutālās “zirnekļu cīņās”, kur daži panikā esot, bēg projām no pjedestāla, bet palikušie ir gatavi viens otram rīkli pārgrauzt, lai tiktu pie varas, kamēr pati partija strauji iet pa burbuli;
  “Vienotības” Saldus nodaļas vadītāja Didža Konuševska korupcijas skandāls, pēc kura “Vienotību” pameta 18 Saldus nodaļas biedri.
  “Vienotību” pamet Vidiņa aizstāvis Jānis Egliņš.

  8) Vienotība

  Vienotība – “Liepājas metalurga” krahs, tāda investora izvēle, kas, visticamāk, ir afērists;
  Vienotība – Stambulas konvencijas, kas ir vērsta pret konservatīvajām vērtībām un senajiem Latvijas ļaužtikumiem, jo tai ir “dubultais dibens”, ar kuru tiek izspiesta ģenderisma ideoloģija, aktīva bīdīšana;
  Vienotība – VID skandāls, Reira (bijušā finanšu ministra) un Ašeradena (bijušā Finanšu ministrijas parlamentārā sekretāra) bezatbildības rezultāts;
  Ašeradens – viņa izvairīšanās no atbildes par Finanšu ministrijas ārštata padomnieka Dambīša lomu ļoti aizdomīgās shēmās, kas varētu būt saistītas ar liela mēroga korupcijas darījumiem pelēkajā ekonomiskajā zonā;
  Vienotība – tās “Ētikas” komisijas darbība, kas atgādina PSRS laiku totalitārās iekārtas mantojuma izpausmes;
  Āboltiņa – vēlme novilcināt “Vienotības” ārkārtas kongresu līdz rudenim, tādā veidā cerot nezaudēt varu, kas gan neizdevās;
  Āboltiņa – Selecka, kurš savulaik veica dīvainas darbības ar savu grāmatu, slavinošais raksts Delfos, kas veltīts Āboltiņai;
  Vienotība – aizsedzoties aiz draudiem no spiegošanas, grozījumi Krimināllikumā, kas, visticamāk, tika izbīdīti, lai apkarotu vārda brīvību un dotu iespēju Latviju veidot par valsti, kurā demokrātijas vietā valda totalitārisms;
  Āboltiņa – visticamāk, sabiedrisko attiecību speciālistu ieteiktā sasukas maiņa, ar cerību, ka nomainot formu, izdosies panākt, ka ļaudis noticētu arī satura nomaiņai. Neizdevies piāra gājiens;
  Āboltiņa – neveiklā taisnošanās pēc intervijas Krievijas TV “Rossija-1”;
  Junkurs – atkal modelis, nevis biznesmenis Honkongā;
  Šadurskis – plāns slēgt Latvijas lauku skolas, neskaidrības ar pedagogu algu sistēmu;
  Vienotība – savādā reklāmas kampaņa, ar divu potenciālo “Vienotības” priekšsēdētāju amata kandidātu piedalīšanos, kas, neskatoties uz pamatīgu līdzekļu ieguldīšanu (dārgs žurnālists Domburs, arī dārga filmēšana), cieta fiasko, jo sabiedrības interese par to visu bija tuvu nullei;
  Piebalgs – nākamais “Vienotības” priekšsēdētājs – katastrofa un faktiski partijas izvadītājs pa skuju taku, jo netīrā šleife (Bankas Baltija lieta, esot par finanšu ministru, arodskolu sistēmas sagraušana, esot par izglītības ministru, bezjēdzīgā darbība Briselē), kas šim velkas līdzi, sagrauj jebkuras cerības “Vienotībai”.

  • Liekam klāt-
   ekspres intervija EIRONEWS eirodeputātam jautāja:””Kur tika izlietota Eiroas piešķirtā nauda Āfrikas un Āzijas trūcīgām valstīm?””- atbildēja eirodeputāts”” Naudas vairums aizgāja ieroču iegādei no Eiropas valstīm””
   Piebalgam bija jākontrolē naudas izlietojums, bet cien. kungs t nedarīja.
   P/s daļa ieroču aizgāja teroristu rokās.

 2. Lato Lapsam, ko apriet, “troļīem”, kur pelnīt sātana rubļus, NA likt spieķus ritenī un bāzt spieķus ritenī Vienotībai, Glābt Maksātnespējas administrācijas organizētās noziedzības grupējumu un citiem liekēžiem.

 3. VIENOTĪBA BIJA TĀ, KAS IZVEDA VALSTI NO KRĪZES, GLĀBA VALSTI UN TO NELABVĒĻI UN TROĻĻI SAPRATA, ARĪ LATO LAPSA SAPRATA. TĀDĒL Vienotību, kā potenciāli gudrāko, spējīgāko sāka sist no visām pusēm, domāju – Kremļa kurantu vadībā, piemēroja visus līdzekļus un naudu gan jau, lai nodarbotos ar kaitniecību, uzpirktu nestabilos ambiciozus arī partijā. Daļēji tas arī izdevās, bet valsts tomēr tika saglābta. Valdis Dombrovskis, pat zaudējot vietu ES, gāja uz nepopulāru rīcību un pārņema valdību savulaik,nerēķinājās ar savu reitingu un Latvija iet uz priekšu. Un ko labu izdarīja NA. Meklēja utis citu kažokā, tāpat kā prokremliskā SaSkaņa. Un ko labu izdarīja komunistiskā oligarhu ZZS? Viņi visur bija klāt un ja kaut ko var pieskaitīt sliktu Vienotībai, tā arī ir NA un ZZS. Tad saprotiet, kur vaina Vienotībā? “Vaina” tā, ka izglāba valsti. Nu ir darbs “troļļiem. Gan jau Kremļa iemaksām graut Vienotību, un kas ir Lato Lapsa – viņš nesaprot, kas izveda no krīzes valsti, ka nevar graut tos, kuriem nav nekādu kriminālu, lai visādu nepatikšanu ir bijis, bet sīku. Un man riebjas Solvitas Āboltiņas “tiesiskums”. Viņa bija tā, kas izveidoja viņai nelabvēlīgo Straujumas valdību un viņa bija tā, kas sagrāva pašu valdību un sagrāva partijas prestižu. Solvitu jādzen būtu bijis, projām no partijas. Arī viņa bija tā, ka virzīja nederīgu mēra kandidātu Sarmīti Ēlerti un zaudēja prokremliiskajiem spēkiem Rīgu. Man Solvitas darbība liekas apšaubāma vai vispār viņa kalpo Latvijai, tāpat kā apšaubu Lato Lapsu. Viņa, man liekas ir tā, kas grauj Vienotību. Iegaumēsim Vairas Vīķes teikto, ka Vienotības graušana vai zaudēšana ir Latvijai liels posts (citējiet,precīzāk, kā viņa teica).
  Piebalgs būs tas, kas domās par tautu, par tiesiskumu un tikai tad Vienotība atgūs savu slavu.
  Ir visas iespējas. Edvardam Smiltēnam vēl augt un jāstrādā nopietnāk pie likumiem. Vismaz jāizlasa likumi, lai tajos nepieļautu murgus, ko pieļāva NA. un ZZS kopā ar Solvitu Aboltiņu.
  Ticu, ka Latvija uzvarēs Rīgā, padzīs prokremlisko bezsaimniecikumu, Rīgas budžeta izsaimniekošanu un likvidēs Rīgas namu pārvaldnieku kā parazītisku organizāciju.

  • Profesor, jums ir jāzin pēc stenogrammām, ka Kalvītis aicināja veidot uzkrājumus, bet Āboltiņa un CO brēca, ka nauda jādod skolotājiem , pensionāriem un nauda jāizlieto…. to teica Saeimā pirms krīzes un Vienotība pirmā izjauca un valsti noveda smagā krīzē.

  • “Profesor”, vai slotu noliki kambarītī, pirms ķēries pie spamošanas ??

 4. Manuprāt viss ir nepareizi,vajadzēja likt smiltēnu,jo ir beidzot vajadzīga cita domāšana ,jauna svaiga.Nekas jau nemaiņīsies viss būs pa vecam.Viss tikai runāšanas līmenī,un solijumi ,tas arī viss.Žēl gan.

  • Vienotības, kā partijas, vājumu pierādija tieši Solvitas Āboltiņas intriga “pārmetot” Valdi Dombrovski. Šī intriga ieveda valsti vairāk kā divu gadu stagnācijā. Kur bija pārējie partijas biedri?

 5. Vai zārku jau pasūtijāt? Kā sagrāva izglītības sistēmu tā piebeigs Āboltiņas iesākto. Lai vieglas smiltis.

Draugiem Facebook Twitter Google+