×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
19. augusts, 2017
Drukāt

Par “Vienotības” priekšsēdētāju kļuvušais Ašeradens sola: partija nebūs augstprātīga (21)

Foto - LETAFoto - LETA

Par jauno “Vienotības” priekšsēdētāju šodien kļuvis ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, par viņu balsoja 175 partijas kongresa delegāti. Savukārt par partijas Domes vadītāju ievēlēts Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš.

Vēlēšanās Ašeradenam nebija konkurences, jo kongresa pirmajā daļā viņa konkurents Evards Smiltēns jau bija paziņojis, ka vēlēšanās nepiedalīsies un vispar atstāj “Vienotību”.

Ašeradens savā uzrunā uzsvēra, ka “Vienotības” galvenais uzdevums ir pretoties diviem destruktīviem virzieniem Latvijas politikā – prokremliskajam un “valsts nozagšanas” virzienam. Tie abi saderot kopā kā “cimds ar roku”, un ir lielas iespējas, ka tie var vienoties koalīcijā.

“Demokrātiskie spēki ir nonākuši krīzē vai stagnē,” paškritiski piebilda priekšēdētājs, kurš pārliecinats, ka “Vienotībai” joprojām esot starp partijām “lielākais intelektuālais potenciāls un vislielākā politiskā kompetence”, taču “kompetence nepasargā no muļķigiem lēmumiem”. Tos gan viņš vairs nevēlas tagad sīkāk apsriest, jo jāskatās nākotnē.

Ašradena mērķis esot veidot modernu partiju. “Tādu, kas nav augstprātīga un neizrāda, ka zina visu labāk,” viņš piemetināja. Kā savu vietniekus A. Ašeradens nosauca iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski, Rīgas domes deputātu Vilni Ķirsi un Saeimas deputātu Ainaru Latkovski. Tāpat viņš savā komandā vēlas redzēt arī citus ministrus, kā arī pašaldību vadītājus.

Pievienot komentāru

Komentāri (21)

 1. Ašarāden,kārtejās muļķības un ūdens liešana.KAS ir “moderna”partija?Svētais Ignācij,ASV,Lielbritānijā u.c. divas partijas pastāv N-os gaDUS NU UN?bET TUR nav VIENA AUTORITĀRA ĀBOLTIŅA!jUMS ITIN NEKAS NESANĀKS KĀ PIEBALGAM KAMĒR VIŅA TUPĒS KLĀT.N-tos gADUS ATPAKAĻ viņa strādāja ĀM konsulārajā daļā,kur bes VDK “dobro”neviens netika pieņemts.Tagad viņa ir drošības komisijā utt.Kapēc ,kā jūs domajat,viņai ir tāda “piekrišana”un teikšana?Smiltēns pats ēda viņai no rokas.Partija pieļāva/ pretēji tautai!/ afēru ar Junkuru.Uz ko jūs cerat kopā esot ar šo “darboni”?JŪS? viņu noliksiet pie vietas?Viņas “galms”paliek vecās vietās!Žēl,ka tik zemu vērtējat tautu!

 2. usakov huilo i lemberga rokaspuiši arī Atbildēt

  “Ašeradens savā uzrunā uzsvēra, ka “Vienotības” galvenais uzdevums ir pretoties diviem destruktīviem virzieniem Latvijas politikā – prokremliskajam un “valsts nozagšanas” virzienam.”…hohoho! Es redzu kaut ko citu – man izskatās, ka tieši V ir proklemliska (joprojām ir skolas krieviski un notiek mediju telpas rusifikācija, un V ministreļi ar jabločkinu priekšgalā ar krieviem runā krievu valodā un tā signalizē, ka Latvijā latvieši ar krieviem mūžu mūžos runās krieviski) un tieši V iet “valsts nozagšanas” virzienā (deputāta šmuces ar nodokļiem un glaunu auto, šmuces ar airbalticu, citadeles banku un citiem uzņēmumiem).

  • Tieši tā,bet 90% latviešu tas nepielec,mums nav normālas ,nacinālkonservatīvas partijas,NA diemžēl buksē,stagnē un JKP ir tikai kārtejie ampelmaņi!

 3. voldemars kārlis markuss Atbildēt

  Katrā ģimenē Latvijā ir ari pesionāri kuri izturēja krievu laikus,kuri atjaunoja neatkarību un kuru dzīve brīvā valstī ir vairāk kā pieticīga.Āboltiņa viņus pazemoja gan ar krāpšanu iekļustot Saeimā gan aurojot.Katrā ģimenē ir karotājs gan 1karā gan 2karā gan pagrīdē.Mans tēvs Voldemārs Markuss ar pulkveža Januma grupu izgāja pie amerikāņiem.Cieniet savus karotājus.Izmetiet Vienotību atkritumos nebalsojiet.

 4. Nevar vairs atļauties?

 5. prātnieks 20. augusts, 2017 03:29 Atbildēt
  Trīs lietas zāļu skapītī:
  • Bija doma rāpties Everestā, bet palika pīļu purvā….
  • Partijai varbūt bija domāts spilgts vadonis, bet iznāca Āboltiņas izstrādājums Ašeradens …
  •”Stabilitāte” jau tika izmēģināta PSRS kompartijā – līdz visus iznesa ar ”Gulbju ezeru”…
  Atkārtoties nav labi, bet laikam viss tiek darīts Āboltiņas interesēs… Ziedos pat partiju. Vel tikai tas AM ministrs , lai nozīmētu Āboltiņu par vētstnieci apejot ministrijas rangu tabulu – un partijas prestīžs būs galīgi tu -tūūūūū!

 6. Signe>>>Mežaparka kaimiņam Atbildēt

  Kā anekdotē- vīrietis pirmdien restorānā ar blondīni, otrdien turpat ar tumšmati, trešdien ar rudu, ceturtdien ar pelēkmati, piektdien ar sarkanmati u.t.t. Tad pacelsim tostu par šī vīrieša pastāvību! Sievietes mainās, bet viņš nemainīgi paliek!!!

 7. Kaimiņš Mežaparkā Atbildēt

  Neticu, ka cilvēks, kurš nespēj saturēt ģimeni, kurš ik pēc dažiem gadiem maina sievas, ka tāds cilvēks spēs saturēt grimstošu , partiju.

 8. Stāsti manim Daugaviņa! Atbildēt

  Kārtējā muldēšana!

 9. Galvenais Ašradena uzdevums – lai Āboltiņa paliktu savā vietā!

 10. Valsts nozagšana notiek lielos apmēros,bet juridiski tas nav pierādāms,pastāvot visādiem caurumiem likumdošanā.Kriminālkodeksā nav panta par ,,valsts nozagšanu,,. Valsts apzadzēju var tiesāt bezgalīgi ilgi,kamēr iestājās noilgums un tad var zagt no jauna.

 11. Jā,viens no sakārnīgākajiem!

 12. Partija nebūs augstprātīga.Partija būs līdzjūtīga! Kā Raiņa dzejolī:”Bagāts viņš,bet mīkstu sirdi….

 13. Laba ziņa! Viens no sakarīgākajiem, kas varēja pretendēt uz amatu.

  Cilvēks, kurš zina, kā darbojas ekonomika.Ar skaidru vēstījumu tautsaimniecībā V sekmēsies!

 14. Vai tad ar pretošanos vien diviem destruktīviem virzieniem šoreiz pietiks?

 15. Pleskavas celš un oranžie taukmūļi arī plātījās ar superaugsto intelektuālo potenciālu, bet beigu beigās slotaskāta līmeni nepārspēja….

 16. Kur tagad būs ministra pamatdarba vieta? Valdībā vai partijā?

  • Ja partiju un valdību, kā reiz bij ierasts, uztveram kā viena ķermeņa abas kājas, tad jau galvai jābūt tieši pa vidu …

 17. Tautai atmiņa īsa, jau aizmirsa kā notika duenas prihvatizācija

 18. – Vai, cik labi !
  Ka nebus .
  … Citadi visapkart tik vien to sarunu : “Ak, kaut nu tikai pamata partija augstratiga nepaliktu …”

  – Ar iepriekshejiem nosaukumiem gan solija tikai to “valsts nozagšanu” laapit, tagad nems vel to nacpajolju krievunaksnas zirdzinju priekshaa 🙂

 19. Krieviem ir jauks teiciens – туда ему и дорога …

Draugiem Facebook Twitter Google+