×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
16. februāris, 2015
Drukāt

Par vīrieša nonāvēšanu naktsklubā piespriež 12 gadus cietumā

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Rēzeknes tiesa par vainīgu vīrieša nonāvēšanā naktsklubā atzinusi Vitāliju Arhipovu, piemērojot viņam 12 gadu un deviņu dienu brīvības atņemšanu, pirmdien pastāstīja tiesas pārstāve Vera Brituškina.

Tāpat tiesa nospriedusi Arhipovam atņemt transportlīdzekļa vadītāja tiesības uz pusotru gadu un piecām dienām, kā arī noteikt policijas kontroli uz diviem gadiem.

Pilns tiesas spriedums būs pieejams 25.februārī.

Pērnā gada nogalē Rēzeknes prokuratūras prokurore tiesai nosūtījusi krimināllietu, kurā Arhipovs apsūdzēts par to, ka viņš izdarīja tīšu prettiesisku citas personas nonāvēšanu, informēja prokuratūras pārstāve Una Rēķe.

Viņa pastāstīja, ka saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai apsūdzētais nakts klubā dejoja ar meiteni, kuru nejauši pagrūda blakus dejojošais vīrietis. Arhipovs uzsāka vārdisku konfliktu ar cietušo, pēc tam arī kautiņu. Atrodoties alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmē apsūdzētais vīrietis no kabatas izvilka nazi un uzbruka cietušajam, tīši ar nazi izdarīja trīs dūrienus: vienu reizi iedūra dzīvībai svarīgos orgānos – krūšu kurvja sirds apvidū un mēģināja divas reizes ar nazi iedurt sirds rajonā. No gūtajiem smagiem miesas bojājumiem iestājās cietušā vīrieša nāve.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+