×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
13. maijs, 2014
Drukāt

Par vīrieša piekaušanu līdz nāvei Daugavpilī aiztur trīs jauniešus

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) darbinieki aizdomās par 46 gadus veca vīrieša piekaušanu līdz nāvei aizturējuši trīs jauniešus, liecina VP LRP informācija.

Policija pirms nedēļas no medicīnas iestādes saņēma informācija, ka Daugavpilī, Drujas ielā atrasts 1968.gadā dzimuša vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Vīrieša nāve iestājusies pirms mediķu ierašanās.

Tās pašas dienas rītā VP no medicīnas iestādes saņemta informācija, ka Daugavpils reģionālajā slimnīcā no Krustpils ielas un Kauņas–Tautas ielu krustojuma nogādāti aptuveni 60 gadus un aptuveni 45 gadus veci vīrieši ar galvas traumām. Abu vīriešu personības tiek noskaidrotas.

Kriminālpolicijas darbinieki uz aizdomu pamata par smagu miesas bojājumu izdarīšanu, ko izraisīja 1968.gadā dzimuša vīrieša nāvi, kā arī Daugavpils reģionālajā slimnīcā esošo vīriešu piekaušanu, 9.maijā aizturēja trīs 1996.gadā dzimušus jauniešus – Rēzeknes novada, Viļānu un Krāslavas novada iedzīvotājus. Visi trīs jaunieši savu vainu noziedzīga nodarījuma izdarīšanā atzinuši.

Aizturēšanas brīdī divi no jauniešiem nebija sasnieguši pilngadību.

10.maijā Daugavpils tiesa aizturētajiem jauniešiem piesprieda ar brīvības atņemšanu saistītu drošības līdzekli – apcietinājumu. Viens no jauniešiem jau iepriekš bija nokļuvis policijas redzeslokā.

Šobrīd ir uzsākti un notiek izmeklēšana trīs kriminālprocesos – par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei, vai par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, ja to izdarījusi organizēta grupa. Savukārt divi kriminālprocesi ierosināti par noziedzīgiem nodarījumiem pret personas veselību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+