×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
30. decembris, 2013
Drukāt

Par vīrieša piekaušanu līdz nāvei Jēkabpilī aiztur policistu un cietuma uzraugu (2)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Valsts policijas (VP) darbinieki aizdomās par kāda vīrieša piekaušanu līdz nāvei aizturējuši savu kolēģi no Jēkabpils iecirkņa, kā arī cietuma uzraugu un vēl kādu sievieti, aģentūru LETA informēja VP preses pārstāvis Toms Sadovskis.

29.decembrī agri no rīta Jēkabpils policijas darbinieki no kādas ārstniecības iestādes saņēma ziņas, ka ir nomiris iepriekšējā dienā ievests smagi piekauts pacients. Policisti sāka šo gadījumu izmeklēt un atklāja, ka konflikta saknes meklējamas kādā 27.decembra notikumā, kad policisti bija saņēmuši izsaukumu uz sadzīvisku konfliktu.

Toreiz notikuma vietā policisti atklāja, ka cietušai sievietei izcēlies strīds ar 58 gadus vecu paziņu, kurš strīda laikā viņai nodarījis miesas bojājumus. Kad policisti aicināja sievieti rakstīt iesniegumu, viņa atbildēja, ka nevēlas to darīt.

Kā liecina izmeklēšanā iegūtā informācija, nākamajā dienā par notikušo uzzināja sievietes bijušais draugs – 38 gadus vecs Ieslodzījuma vietu pārvaldes darbinieks. Vēloties pārmācīt uzbrucēju, viņš kopā ar savu brālēnu – 33 gadus vecu Jēkabpils iecirkņa darbinieku – un vēl kādu 35 gadus vecu sievieti Jēkabpils pilsētā uzmeklējis 58 gadus veco kungu un piekāvis viņu.

Izmeklēšanā iegūtā informācija liecina, ka abi vīrieši nozieguma izdarīšanas brīdī bijuši smagā alkohola reibumā.

Vēlāk cietuma uzraugs kopā ar policistu cietušo ievietoja automašīnas bagāžas nodalījumā, aizveda uz nomaļu vietu un pēc atkārtotas fiziskas iespaidošanas pameta viņu, neziņojot par notikušo mediķiem, noskaidrots izmeklēšanā.

Vēlāk tajā pašā dienā cietušais nonāca ārstniecības iestādē, taču 29.decembra rītā no gūtajām traumām mira.

Izmeklējot šo gadījumu, Jēkabpils policijas iecirkņa darbinieki nāca uz pēdām savam kolēģim un jau minētajam cietuma uzraugam, kā arī 35 gadus vecajai sievietei, kura, pēc pašreizējās informācijas, aktīvas darbības neveica, taču viņa neziņoja par notikušo noziegumu.

Visas trīs personas patlaban ir aizturētas un abiem vīriešiem šodien tiesa lemj par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu.

Saistībā ar notikušo ir sākts kriminālprocess, kura izmeklēšanu pārņēmuši VP Iekšējās drošības biroja darbinieki.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Foto redzamā dūre tika triekta pret neaizsargātu sievieti …kuru līdz šim nebija, kas aizstāv! Pierasta lieta LV, ka tiek piekauta vai pat noslepkavotas sieviete, vai ne? Bet kad varmāka dabū atpakaļ ar dūri, nūūū tā jau ir valsts mēroga traģēdija!. Maximas gruvešos bojāgājušie 54 ir tik tāds nieks salīdzinājumā ar šo gadījumu? Abus gadījumus izmeklē policija. 40+ dienu laikā nav atrasti 54 cilvēku slepkavas (kā teica prezidents), bet tā sievietes brutālā varmākas lietā gan uzreiz atrasti “vainīgie”. Laikam tas 1 varmāka ir vairāk vērts, nekā tie 54 nevainīgie pircēji.

  2. 58gadīgais onkuls it kā regulāri fiziski iespaidojis -vicinājis kulakus pret krietni jaunāko sievieti. Viņai bieži nācies meklēt palīdzību pie kaimiņiem vai pat policijā. Tajā 27.dec.izsauktā policijā izskatās bija mazspējīga nomierināt kauslīgo veci. Lai gan tas bija noticis bērna acu priekšā. Tāpēc sievietei nācās(!!!) lūgt palīdzību savam paziņam Kasparam, kurš paaicināja līdzi savu brālēnu Salvi, lai aprunātos ar veco. Kaspars ar Salvi pret veco izskatījās kā pienapuikas. Kurš vecais ļaus kaut kādiem tur salagām sevi regulēt? Ko gribu, to daru! Vārds pa vārdam un beigas ir zināmas…
    Protams, rodas jautājumi:
    Kāpēc sievietes dzīvo kopā ar tādiem kauslīgiem mērgļiem?
    Nodokļu maksātāji, vai par savu naudu būtu jāuztur mazspējīgu orgānu locekļi?

Draugiem Facebook Twitter Google+