×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
27. februāris, 2013
Drukāt

Par zādzībām anulē Šengenas vīzas

Pieciem Krievijas pilsoņiem, kas pieķerti zādzību izdarīšanā Somijas veikalos, uz visiem laikiem anulētas Šengenas vīzas, ziņo Somijas plašsaziņas līdzekļi.

 

Zādzībās pieķertie, kas ir vecumā no 25 līdz 30 gadiem, pagājušās nedēļas nogalē tika izraidīti uz Krieviju. Viens vīrietis tika aizturēts veikala “Prisma” stāvvietā, kur pie viņa atrada zagtu mēteli 239 eiro (168 latu) vērtībā. Vēl četrus Krievijas pilsoņus, tajā skaitā divus vīriešus un divas sievietes, aizturēja Rovaniemi pilsētas tirdzniecības centrā “Rinteelkulma” ar zagtām mantām vairāku simtu eiro vērtībā. Policija nolēma anulēt aizturēto Krievijas pilsoņu Šengenas vīzas. Viņiem arī aizliegts turpmāk apmeklēt Šengenas zonas valstis.

Pagājušajā gadā kabatzagļu guvums Helsinkos bija mobilie telefoni un skaidra nauda apmēram divu miljonu eiro (1,4 miljonu latu) vērtībā. Policijas pārstāvis atzīmējis, ka kabatzagļi, kas darbojas pēc noteiktas shēmas, parasti ir profesionāļi, kas nelielās grupās ierodas no ārvalstīm, īsā laikā pastrādā daudz zādzību un aizbrauc no valsts. Visbiežāk, kā norādīja Helsinku policija, zagļi ierodas no Igaunijas, Polijas un Rumānijas.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+