Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
22. decembris, 2014
Drukāt

Par zādzību no privātmājas Bolderājā aiztur divus vīriešus

Foto: shutterstockFoto: shutterstock

Valsts policija aizturējusi divus vīriešus par elektroinstrumentu zādzību no kādas privātmājas Bolderājā, informē policijā.

Decembra sākumā Valsts policijas Bolderājas iecirknī ar iesniegumu vērsās kāds cietušais. Viņš pastāstīja, ka viņa prombūtnes laikā no 29. novembra līdz 7. decembrim Bolderājā, Mežrozīšu ielā apzagta viņa privātmāja. Zagļi bija izsituši loga stiklu un aiznesuši dažādus elektroinstrumentus 698 eiro vērtībā.

Policijā tika uzsākts kriminālprocess par zādzību ar iekļūšanu. Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, policistiem izdevās noskaidrot iespējamās vainīgās personas. Policijas darbinieki aizturējuši aizdomās turamās personas – 1983. un 1987.gadā dzimušus vīriešus.

Policisti aizturētos nogādāja iecirknī, kur noskaidroja, ka viņi jau iepriekš sodīti par zādzībām, kā arī par narkotisko vielu lietošanu. Aizturētie vīrieši atzīst savu vainu pastrādātajā zādzībā.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+