Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
22. decembris, 2014
Drukāt

Par zādzību no privātmājas Bolderājā aiztur divus vīriešus

Foto: shutterstockFoto: shutterstock

Valsts policija aizturējusi divus vīriešus par elektroinstrumentu zādzību no kādas privātmājas Bolderājā, informē policijā.

Decembra sākumā Valsts policijas Bolderājas iecirknī ar iesniegumu vērsās kāds cietušais. Viņš pastāstīja, ka viņa prombūtnes laikā no 29. novembra līdz 7. decembrim Bolderājā, Mežrozīšu ielā apzagta viņa privātmāja. Zagļi bija izsituši loga stiklu un aiznesuši dažādus elektroinstrumentus 698 eiro vērtībā.

Policijā tika uzsākts kriminālprocess par zādzību ar iekļūšanu. Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, policistiem izdevās noskaidrot iespējamās vainīgās personas. Policijas darbinieki aizturējuši aizdomās turamās personas – 1983. un 1987.gadā dzimušus vīriešus.

Policisti aizturētos nogādāja iecirknī, kur noskaidroja, ka viņi jau iepriekš sodīti par zādzībām, kā arī par narkotisko vielu lietošanu. Aizturētie vīrieši atzīst savu vainu pastrādātajā zādzībā.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+