Mobilā versija
+21.1°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
25. janvāris, 2017
Drukāt

Rīgā zēlis zagtu audodetaļu rūpals (1)

Valsts policijaValsts policija

Policija reidos konstatējusi ievērojamu skaitu zagtu detaļu. Tāpat šā gada janvāra sākumā aizturēts vīrietis, kurš tiek turēts aizdomās par zagtu detaļu uzpirkšanu, detaļu zādzībām un šo zādzību organizēšanu.

Valsts policija norāda, ka Rīgā veikts ilgstošs un mērķtiecīgs darbs, lai apzinātu Rīgas reģiona teritorijā esošās lietotu automašīnu izjaukšanas vietas un lietotu automašīnu detaļu tirdzniecības vietas, dažādus servisus un auto kapsētas, lai konstatētu vai tajās netiek realizētas zagtas automašīnu detaļas.

Sīkāku informāciju par veiktajiem reidiem un aizturēto personu 26.janvārī sniegs Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpoliocijas priekšnieks Andrejs Sozinovs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tā visa tiesu sistēma ir apsurda. Nozog auto, tu esi to nopircis, tev atsavina un nav ne auto, ne naudas. Tev veikli zēni viltojot dokumentus pārdot tavu īpašumu nākošajam īpašniekam. Bet tagad pēkšni zagtu mantu uzpircējs kļūst par labticīgo tava īpašuma ieguvēju un atkal tu paliec bez naudas un īpašuma.

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (6)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+