×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
19. februāris, 2013
Drukāt

Par ziemas priekiem un štruntīgiem politiķiem

Foto - LETAFoto - LETA

Tiek sastādīts arvien vairāk apsūdzības aktu, nomelnojot valdības slavu valsts pārvaldīšanas mākslā. Kritiski noskaņotie ir tautieši un cittautieši, fermeri un pensionāri, profesori un pat dziesminieki, kuri rīko Tautas varas fronti ar simttūkstoš cīnītājiem pret tirāniju un despotiju.

 

Pieticīgāki vēlētāji gribētu, lai valdība biežāk pieturētos pie līdzsvara kārts, ejot pa to šauro baļķi, uz kura mūsu mazajai pasaulītei jābalansē, saduroties un pretojoties gluži vai kosmiskiem pretspēkiem, kas apdraud no Rietumiem un Austrumiem. Agresīvākie, cemmīgākie vēlētāji turpretī kā ūpji apgalvo, ka visi šie politiķi ir mazkustīgi kantora darbinieki, kuri par velti maizi ēd, kuru pro­grammas ir atšķaidītas ar slāpekli, nevis ar skābekli, un, ja viņi komunicē ar tautu, tad tā vis nav eņģeļu dziedāšana. Vilšanās ir arī par “jaunajām sejām” – tās pavasari nav atnesušas, jaunu ēru nav atvedušas.

Kā tagad kļuvis zināms, vadošā “Vienotības” partija pie varas sametusies uz vienu roku ar specdienestiem, kas ar saviem talantiem papildina politisko daili, bet katram tak saprotams, cik bīstams vadātājs valsts attīstības ceļā var būt šie apmetņa un kinžala bruņinieki, kuriem demokrātija bijusi nebijusi. Par to lai nu atbild līderi, kādus pikantus darījumus viņi aizkulisēs kārto un kādus līkopus slēdz.

Ne zinātne, ne statistika, ne socioloģija nezina izskaidrojuma, kādēļ latviešiem tik slikti klājas ar valdībām, kur ikkatris ministrs un pat premjerministrs karājas demisijas mata galā, tomēr nopūtu tautai ir jāatzīst, ka tad, ja vienā vietā klājas plāni un ir neraža, tad citur turamies jāteniski seglos.

Vai tad nāciju neuzmundrina Siguldas izveicīgā zelta zivtiņa Martins Dukurs, aiztraucoties visiem pa priekšu olimpiskajā trasē? Veiksmei skeletona renē sekojis panākums bobsleja slīdkalniņā. Un vai Latvijas hokeja izlase neizkapāja sev vietu starp pašām stiprākajām komandām uz šīs planētas, lai citugad spēkotos par olimpiskiem zelta medāļiem? Pat Rīgas dinamieši, krītot KHL čempionāta priekškaram, parādīja, ka nav vis aļņi uz ledus. Visbeidzot skaidrs, ka zaudējuši vienu otru miljonu eiro Briselē, mēs uzvarēsim Eirovīzijā Zviedrijā, jo mūsu tautā ir meistardziedoņi, mākslinieki un sporta milži, un kas par to, ka politiķi gan štruntīgi.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+