Latvijā
Kriminālziņas

Parādniece izmisuma dzīta ziņo par spridzekli pie bankas Daugavpilī 16


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto-LETA/AFP

Likumsargiem izdevies noskaidrot sievieti, kura vakar ziņoja par sprādziena draudiem Daugavpils pilsētas centrā, informēja Valsts policijas pārstāve Anastasija Laizāne.

1990. gadā dzimusī zvanītāja atzinusies likumpārkāpumā. Sieviete policijai skaidroja, ka tā rīkojusies, jo viņa kādam paziņam esot parādā naudu. Vakar sievietei bija jāveic bankas pārskaitījums parāda atgriešanai, taču naudas parāda atmaksai viņai neesot bijis, tāpēc radusies ideja informēt drošības dienestus par, it kā, gaidāmo sprādzienu bankas tuvumā, lai pārtrauktu iestādes darbu.

VP policija atgādina, ka par šādu likumpārkāpumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Jau vēstīts, ka pēc informācijas saņemšanas par sprādziena draudiem, policija notikuma vietā norobežoja teritoriju, slēdza satiksmi blakus esošās ielās, evakuēja cilvēkus no ēkām un veica teritorijas apsekošanu. Notikuma vietas apsekošana un pārbaude ilga apmēram pusotru stundu, kā rezultātā aizdomīgi priekšmeti netika atrasti.

Saistītie raksti
LA.lv