Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
13. jūlijs, 2016
Drukāt

Parādniece izmisuma dzīta ziņo par spridzekli pie bankas Daugavpilī

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ilustratīvs attēls

Likumsargiem izdevies noskaidrot sievieti, kura vakar ziņoja par sprādziena draudiem Daugavpils pilsētas centrā, informēja Valsts policijas pārstāve Anastasija Laizāne.

1990. gadā dzimusī zvanītāja atzinusies likumpārkāpumā. Sieviete policijai skaidroja, ka tā rīkojusies, jo viņa kādam paziņam esot parādā naudu. Vakar sievietei bija jāveic bankas pārskaitījums parāda atgriešanai, taču naudas parāda atmaksai viņai neesot bijis, tāpēc radusies ideja informēt drošības dienestus par, it kā, gaidāmo sprādzienu bankas tuvumā, lai pārtrauktu iestādes darbu.

VP policija atgādina, ka par šādu likumpārkāpumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Jau vēstīts, ka pēc informācijas saņemšanas par sprādziena draudiem, policija notikuma vietā norobežoja teritoriju, slēdza satiksmi blakus esošās ielās, evakuēja cilvēkus no ēkām un veica teritorijas apsekošanu. Notikuma vietas apsekošana un pārbaude ilga apmēram pusotru stundu, kā rezultātā aizdomīgi priekšmeti netika atrasti.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+