Latvijā
Politika

VIDEO: Parādnieks policijas priekšniekam lūdzis savam brālim amata paaugstinājumu4


Imants Parādnieks
Imants Parādnieks
Foto: Ieva Leiniša/LETA

Pirms pāris nedēļām pie Valsts policijas (VP) priekšnieka Inta Ķuža uz sarunu ieradies Imants Parādnieks, lai aizliktu labu vārdu sava brāļa paaugstināšanai amatā, vēstīja TV3 raidījums “Nekā Personīga”.

Pirms vairākiem gadiem ierakstītā hokeja spēlē redzams, kā draudzības spēlē tiekas Saeimas un Valsts policijas komandas. Starp spēlētājiem arī tobrīd Saeimas deputāts Imants Parādnieks, bet pretējā komandā politiķa brālis Jānis Parādnieks un Ceļu policijas bataljona komandieris Kaspars Spalvēns.

Šogad uzzinājis, ka Spalvēns maijā plāno dienestu atstāt un doties pensijā, Parādnieks nolēma izmantot savu labo pazīšanos ar Valsts policijas priekšnieku Intu Ķuzi un lūgt brālim Spalvēna vietu.

Parādnieka brālis policijā strādā vairāk nekā 20 gadu, patlaban vada ceļu policijas rotu. Parādnieks uzskata, ka gan izglītība, gan pieredze brālim ļaujot pretendēt uz vakanto bataljona komandiera vietu.

Tas nozīmētu gan apmēram divas reizes lielāku algu, gan ietekmi, jo viņa pakļautībā būtu visas ceļu policijas rotas.
Saistītie raksti

Policijā patlaban vēl nav izlemts, kad notiks nākamā ceļu policijas bataljona komandiera izraudzīšanās, taču konkursa nebūs, un kandidātus meklēs esošo darbinieku vidū. Pieredze un izglītība Parādniekam ļautu būt vienam no kandidātiem šim postenim.

Parādnieka brālis ir sniedzis šofera un apsarga pakalpojumus Latvijā mītošajam Krievijas miljardierim Jurijam Šefleram, bet nav šos ienākumus norādījis savā amatpersonu deklarācijā, norāda raidījums.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv