Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
8. jūlijs, 2016
Drukāt

Pāragri aizsaulē aizgājusi žurnāliste Inguna Kinca

Foto - slavenibas.lvFoto - slavenibas.lv

Pāragri mūžībā aizsaukta žurnāla Privātā Dzīve žurnāliste Inguna Kinca. In Memoriam. Ingunai Kincai-Kolovzai šodien, 2016.gada 8.jūlijā apritētu četrdesmitdevītie šūpuļsvētki, vēsta portāls slavenibas.lv.

Ingunai Kincai-Kolovzai šodien, 2016.gada 8.jūlijā apritētu četrdesmitdevītie šūpuļsvētki.

“Inguna, Tu biji lieliska kolēģe! Profesionāla, sievišķīgi šarmanta, gudra, erudīta un neordināra. Skarba, uzstājīga, kritiska un prasīga – šo visu īpašību vislabākajā nozīmē profesionālajā karjerā. Tu biji meitene ar īpaši jauku, izsmalcinātu humora izjūtu un kaislīgu raksturu, Tavus īpašos un labsirdīgos smieklus savās atmiņās dzirdu joprojām. Tu biji tāda… nu, no patiesas sirds īsta žurnāliste, tāda, kura atšķiras, kura domā patstāvīgi, bez redaktoru uzspiestiem šabloniem, pati ar savām idejām, un kura domā īpaši sabiedrības interesēs, lai lasītājiem sniegtu tieši viņiem interesantāko, jaudīgāko un nozīmīgāko informāciju. Tu biji Inguna. Vienkārša, bet neaizstājama,” slavenibas.lv raksta fotogrāfs Kaspars Ūdris.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+