×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
15. oktobris, 2013
Drukāt

Parakstās par sabiedrisko mediju


Piektdien vairākas sabiedrībā zināmas personas konferencē “Kādēļ Latvijai vajadzīgs sabiedriskais medijs?” parakstīja memorandu Latvijas sabiedriskā medija atbalstam.

Memorandā uzsvērts – lai Latvijas sabiedrība varētu pastāvēt līdzvērtīgi citām Eiropas attīstītajām sabiedrībām, ir nepieciešams sabiedriskais medijs, kas būtu vadošais medijs Latvijā. Dokumentā teikts, ka tik nelielā valstī un mazā tirgū nav iespējams nodrošināt kvalitatīvu mediju saturu, balstoties tikai uz tirgus pieprasījumu.


Parakstot memorandu, tiek pausts atbalsts Latvijas sabiedriskā medija projektam, kas paredz Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio sadarbību un pakāpenisku integrāciju, lai veidotu 21. gadsimtam atbilstošu multimediju saturu, attīstītu modernus sabiedriskās televīzijas un radio raidījumus, kā arī kopīgu piedāvājumu internetā. Memorandu parakstīja Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) ģenerāldirektore Līga Menģelsone, dzejniece, bērnu literatūras autore un izdevēja Inese Zandere, politologs Ivars Ījabs, AS “Citadele banka” padomes locekle Baiba Rubesa u. c. 


Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+