×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
11. novembris, 2014
Drukāt

Voldemārs Krustiņš: Ko Ukrainā dara Latvijas paralēlā “diplomātija” (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Pateicoties vienai TV3 pagājušās nedēļas ziņu pārraidei, vismaz daļa latviešu skatītāju uzzināja, ka atkal uz separātistu sagrābto Ukrainas valsts daļu jeb t. s. Doņeckas republiku bija devies “pārstāvis no Latvijas” ar nolūku piedalīties par “novērotāju” pilnīgi nelikumīgā “referendumā”, kas vērsts pret Ukrainas valsti. Šis “pārstāvis”, turklāt ar separātistu izsniegtu “propusku” kabatā, bijis Ždanokas un Mitrofanova vadītās krievu savienības deputāta kandidāts nesenajās Saeimas vēlēšanās E. Graudiņš. Šo kungu jau manījuši “LA” lasītāji. Viņš bijis padomju oficieris.

TV3 parādīja šī Graudiņa k-ga un mūsu avīzes lasītājiem labi zināmā A. Gapoņenko sarīkotu “preses konferenci”, kurā tīksminājās par separātistu sarīkojumu. Jāņem vērā, ka šo separātistu sarīkoto referendumu oficiālā Krievija, pat Krievijas valdība, neatzīst.

Tad arī rodas jautājumi par Latvijas varas iestāžu vārdiem un darbiem, kad skaļos vārdos apgalvotai Ukrainas valsts atbalstīšanai līdzās netraucēti norisinās Latvijas valstī atrodošos nodibinājumu pretējas darbības. Atgādināšu vien Ždanokas vadītās delegācijas atklātu ceļojumu uz t. s. Krimas republiku, lai noslēgtu līgumu starp Latvijas krievu savienības un Krimas vadošās separātistu partijas vadītājiem. Pieņemu, ka agrāk vai vēlāk ja ne latviešiem, tad Latvijas ukraiņiem var rasties jautājumi par Latvijas valsts vārdiem un darbiem attiecībās ar Ukrainu. Vārdu it kā netrūkst…

Valdības vārdu attiecībām vai vēlamo sakritību ar darbiem jautājumā zinām mūsu lasītāju vērtējumu, to sniedz “Latvijas Avīzes” pagājušajā ceturtdienā (6. novembrī) publicētās aptaujas rezultāti. Lasītāji atbildēja uz jautājumu “Kā jūs balsotu, ja jums būtu jālemj par jaunizveidotās valdības apstiprināšanu?”. Atbildes bija šādas (no 259 dalībniekiem):

* apstiprinātu, balsotu par – 27 procenti;

* atturētos balsot – 28 procenti;

* balsotu pret – 45 procenti.

Domāju, ka TV3 parādītais notikums un citi tamlīdzīgi kopā ar valdības resoru bezdarbību tieši izraisa politiski aktīvu cilvēku neapmierinātību.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ukrainā šis TIPS neatrodas TĀPAT VIEN… Krustiņonkuls vismaz informē, kur atrodas Latvijas nelabvēļi un pagātni nav aizmirsis!!! Šie tipi velk atpakaļ uz “brīnišķīgo” pagātni!!! KĀPĒC klusē tie, kam NEBŪTU jāklusē, lūk jautājums???????? Mani nepamierina valdības resoru bezdarbība, jo vēlos zināt, ko perina aiz mūsu mugurām un uz kurieni skatās STEPES VILKI, ar KĀDĀM GUDRĪBĀM no turienes viņi atgriežas… un kādas nekārtibas tiks provocētas????????

  2. aizmirsa savu pagātni Atbildēt

    Vecais krustiņonkuls kurina rusofobiju?

  3. Graudiņš, Gapoņenko un citi padomijas impērijas atjaunotāji vāc pieredzi Ukrainā, kā jāorganizē nekārtības, kā jārīko nelegālas vēlēšanas, utt. Ko var zināt, varbūt noderēs…

Draugiem Facebook Twitter Google+