Sports
Citi sporta veidi

Paraolimpiskais jātnieks Snikus aicina uz ballīti Baldonē0


Rihards Snikus Latvijā ir pazīstams kā teicams paraolimpiskais jātnieks, taču viens no viņa hobijiem ir arī dīdžeja arods.
Rihards Snikus Latvijā ir pazīstams kā teicams paraolimpiskais jātnieks, taču viens no viņa hobijiem ir arī dīdžeja arods.
Foto: Riharda Snikus “Facebook”

Paraolimpiskais jātnieks Rihards Snikus gūst panākumus starptautiskās sacensībās, jo ir divkārtējs paraolimpisko spēļu dalībnieks jāšanas sacensībās. Savukārt viens no šī apņēmīgā vīra hobijiem ir mūzika jeb precīzāk dīdžeja arods.

Šonedēļ Snikus spēlēs ballīti dzimtās Baldones estrādē.

“Daudzi no jums man ir prasījuši, kad es beidzot uzstāšos Baldones estrādē kā dīdžejs. Tā diena beidzot tuvojas. Pie viena šī būs arī kā maza pateicība no manas puses tiem visiem neizsakāmi foršajiem cilvēkiem, kas pagājušo gadu ziedoja, lai es tiktu uz Pasaules čempionātu ASV,” raksta Rihards.

Saistītie raksti

“Noteikti daudzi prasīs kāpēc ir ieejas maksa! Diemžēl pa velti ir tikai siers peļu slazdā un jāsamaksā ir apsardzei, bet es pats ar vislielāko prieku izdancināšu jūs visus pie dīdžeja pults.”

Snikus norāda, ka šī būs nozīmīgākā ballīte viņa DJ karjerā. “Ja es varu, tad arī mēs visi kopīgi varam atnākt, lai uz deju grīdas nebūtu brīvu vietu!,” tā jātnieks, kura varēšana ir patiesi apbrīnojama, jo Rihardam ir grūtības ar runāšanu un staigāšanu, taču tajā par laikā ar riteni viņš veic lielus gabalus.

LA.lv