×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
9. februāris, 2016
Drukāt

Pārbauda kaujas gatavību pie Ukrainas robežas (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu un prezidents Vladimirs Putins

Krievijā pēc prezidenta Vladimira Putina lēmuma sākta pēkšņa kaujas gatavības pārbaude Dienvidu kara apgabalā, kas robežojas ar Ukrainu.

Pārbaude notiek kara apgabala spēkos un atsevišķās gaisa desanta spēku un jūras transporta aviācijas vienībās, vakar paziņoja aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu (attēlā no kreisās). “Saskaņā ar virspavēlnieka lēmumu vakar Dienvidu kara apgabala spēkos un atsevišķās vienībās ir noteikta pilna kaujas gatavība un sākta pēkšņa kaujas gatavības pārbaude bruņotajos spēkos dienvidrietumu stratēģiskajā virzienā,” sacīja Šoigu. Saskaņā ar ministra teikto, pārbaudes gaitā būs jānovērtē Dienvidu kara apgabala spēku spēja reaģēt uz dažādām krīzes situācijām. Dienvidu kara apgabals robežojas ar Ukrainu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Krievijai jau sāk aptrūkt naudas tautsaimniecībai, bet Putins ar Šoigu tikai kaļ kara plānus un tērē vēl atlikušo naudiņu uz nebēdu savām avantūrām gan Ukrainā, gan Sīrijā. Tas pašai Krievijai var beigties visai bēdīgi. Saspīlētas attiecības krieviem ir ne tikai ar Ukrainu, bet arī ar Turciju, tāpēc arī šī ieroču žvadzināšana Krievijas dienvidos. Putinam patīk riski, bet spēlēties ar valsts likteni tomēr ir liela avantūra.

  2. tad kad sunim nav ko darīt: viņš savas olas laiza! šiem no bezjēdzīgas Okupācijas bezdarbības, viss kautkas Rēgojas! varētu padomāt, ka Ukraina taisās uzbrukt krievijai! Pilnīgs absurds! šiem vajakām vajag domāt par savas plašās valsts Pilsoņu labklājību! nevis par kaimiņu Okupāciju, iekarošanu! Lielākā daļa krievu tautas dzīvo Nabadzībā plašajā krievijā! Cik tūkstošiem ģimeņu ir Nelaimīgu, pazaudējot savus tēvus, brāļus, šajos Bezjēdzīgajos Militārajos uzbrukumos citiem! Krievu tautai, krievijas ekonomiskai ikdienai no tā tikai sliktāk! bet Kremlis domā tikai par savu iekarotāju varenību! nevis par krievu tautas Labklājības līmeni! Protams un neapšaubāmi Nato ir Spējīgāks un Spēcīgāks par krievu Okupantu armiju! tas ir pilnīgi 100% skaidrs! Es, Mēs daudzi esam Pilnīgi un Absolūti pārliecināti! ja būtu tantei riteņu, viņa būtu tramvajs! Ja sāktos kara stāvoklis, Latvijas teritorijā, Es būtu viens no, kurš paņemtu rokās Ložmetēju! Un aizstāvētu Latviešu vienīgās mājas, zemi! Nato Patstāvīgā klātbūtne Latvijā ir Obligāta! lai beigtos viss visādākās spriedelēšanas, kas būtu, ja būtu! Nato Patstāvīgās kara bāzes latvijas teritorijā un būs Miers un Dievs! Un Musu kaimiņiem pievērsies Čavka!

  3. ko tad nato guļ.

    • Nato neguļ! Nato apjēdz, ka jāieņem pozīcijas Mūsu pusē! Vienīgais viņus vajag iebikstīt sānos! Lai ieskatās un aizdomājas par Mūsu reģionu reālāk! Tas būs Milzīgs Trumpis viņiem! Ja viņu Patstāvīgās kara bāzes stāvēs Posteņos, kaujas gatavībā!!!, 30 km no krievijas robežas! Un tapēc Pabrika kungam, Bergmaņa kungam, vēl vairākiem runāt, izteikties spējīgiem, Vajag Uzrunāt, Piedāvāt Nato nekavējoties nākt iekšā Latvijā un bliezt augšā Modernāko kara aviācijas, raķešu bāzi. utt. un joprojām!

Draugiem Facebook Twitter Google+