Latvijā
Sabiedrība

Pārbaudīts – neviens ekstrasenss nav spējīgs atrast pazudušu cilvēku 16

Foto-LETA/AFP

Ar ekstrasensiem, zīlniecēm, astrologiem, magiem un burvjiem brīvprātīgo organizācija Bezvests.lv nesadarbojas, liecina oficiāls paziņojums organizācijas mājaslapā.

“Septiņu gadu darbības laikā esam satikuši dažādus cilvēkus, tajā skaitā arī tādus, kuri stāsta par savām ekstrasensorajām spējām. Pirmajos savas darbības gados mēs devām iespēju parādīt uz ko viņi ir spējīgi. Piedāvājām braukt kopā ar mums uz meklēšanas pasākumiem un atrast pazudušos. Diemžēl neviens “gaišreģis”, neskatoties uz savām paranormālajām spējām, nereizi šim nepiekrita un nespēja norādīt, kur atrodas cilvēks,” raksta pazudušo meklēšanas organizācija.

Vēloties palīdzēt cilvēkiem ātrāk atrast savus tuviniekus, organizācija sākumā pat apmaksājusi ekstrasensu pakalpojumus. Taču rezultāta nav bijis.

Bezvests. lv uzsver, ka cilvēkus atrod un turpina atrast vienkārši brīvprātīgie, kuri nepaguruši pārbauda katru meža kvadrātmetru, meklējot bezvēsts pazudušu cilvēku.

“Tieši meklēšana dod rezultātus, nevis melīgi solījumi un cerības. Tāda ir mūsu septiņus gadus ilgā pieredze. Jūs varat tajā ieklausīties, bet varat arī mācīties no savām kļūdām,” raksta organizācija.
Bezvests.lv vаdītājs Aleksandrs Famiskis norāda, ka diemžēl vienmēr atrodas kāds, kurš vēlas “plūkt laurus” uz cita nelaimes rēķina, sagādājot galvassāpes ne tikai organizācijai, bet arī tuviniekiem.
“Tiklīdz publicējam paziņojumu par pazudušu cilvēku, tūliņ aktivizējas, zvana un raksta, kārtējie “magi un burvji”, kuri zinot “burtiski visu” par pazudušo. Un stāsta pašas neticamākās cilvēka pazušanas versijas bēdu nomāktajiem tuviniekiem un radiniekiem.”

Bezvests.lv vadītājs skaidro, ka bēdu māktie tuviniekiem pēc ekstrasensu iejaukšanās nereti vajadzīga psihologa palīdzība: “Kāda no bēdu sagrauztajām mātēm reiz man piezvanīja un teica: “Aleksandr, es vairs nespēju klausīties stāstus par to, kā nogalināja manu dēlu. Katrs ekstrasenss uzskata par savu pienākumu paziņot man savu versiju. Bet neviena no tām nav apstiprināta. Tas nav izturams!””

Viņš uzsver, ka Bezvests.lv paļaujas tikai uz saviem spēkiem – ar ekstrasensiem nesadarbojas un arī turpmāk nesadarbosies.

Saistītie raksti
LA.lv