×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
10. februāris, 2017
Drukāt

Pārbēdzējs: bēgļu vidū Eiropā ir FDD aģenti (5)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Ilustratīvs attēls

Uz Rietumiem pārbēgušais Krievijas Federālā Drošības dienesta (FDD) bijušais līdzstrādnieks Vācijas telekanāla ZDF dokumentālajā filmā apliecinājis, ka čečenu bēgļu vidū Eiropā ir FDD aģenti, vēsta laikraksts “Die Welt”.

Kopš 2002.gada Čečenijas iedzīvotāji tiek apgādāti ar “viltotiem dokumentiem”, kas liecina par to, ka viņi dzimtenē it kā esot cietuši politiskās represijās, filmā klāsta vīrietis, kurš sevi dēvē par bijušo FDD pulkvedi.

Visi šie aģenti “nodarbojas ar režīma kritiķu un potenciālo islāmistu izsekošanu” un var sākt strādāt, “kad radīsies vajadzība ietekmēt politisko situāciju Kremļa interesēs”.

Ķīles čečenu kultūras biedrības priekšsēdētājs Timurs Dugazajevs pārraidē noliedza kontaktus ar FDD, tomēr atzina, ka ir sekojis saviem tautiešiem un nodevis informāciju par viņiem Čečenijas vadībai.

“Die Welt” arī citē Vācijas pretizlūkošanas dienesta vadītāju Hansu Georgu Māsenu, kurš teicis, “FDD mērķtiecīgi sekmē radikālo islāmistu ieplūšanu Vācijā, lai viņi valstī destabilizētu situāciju”.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. =“Die Welt” arī citē Vācijas pretizlūkošanas dienesta vadītāju Hansu Georgu Māsenu, kurš teicis, “FDD mērķtiecīgi sekmē radikālo islāmistu ieplūšanu Vācijā, lai viņi valstī destabilizētu situāciju”.=
    Naivie rietumu un vel šodien nesaprot, ka ”bēgļi” ir Krievijas ledlauzis ES sagraušanai + daži uzpirkti ES lielpolitiķi…

  2. Par čečēniem tiek kultivēti mīti par to, kādi tie ir droši karotāji. Bet patiesība ir tāda, ka starp viņiem ir arī pārāk daudz tautas nodevēju. Kaut kur puse uz pusi. Jau slavenais Šamīls ir kalpojis krievu caram, kā veicinātāis savas tautas pakļaušanos Krievijai (iespējams gan, ka viņš ir bijis adigs bet cieši ar čečeniem darbojies). Šodien arī Kadirovs ir pārdevis savu tautu, dzīvo laimīgs un nejūtās neērti. Dudajevu nodevuši savējie, Žakajevs arī gatavs jebkurā brīdī pārmesties (drīzāk viņš jau pārmeties atpakaļ). Tas nodevēju saraksts pēdējā čečēnu karā ir ļoti garš, nav vērts ar to ņemties, internetā viss ir. Viņi daudz runā par to, ka ir pelnījuši neatkarību vairāk par baltiešiem. Es gan domāju – lai iegūtu neatkarību vairāk jāstrādā ar galvu un mazāk ar zobeņiem, nažiem. Vairāk jāmīla savu tautu. Eiropai jābūt ļoti uzmanīgai attiecībā uz čečēniem. Nebrīnīšos, ja līdz 40% no tiem kas “slēpjās” vai “glābjās” ES ir FDD pakalpiņi.

  3. Bet Latvijā mūsu valdībā ir nacisti un Briseles prostitūtas. Kas labāk?

  4. Čečenijā kara vairs nav. Tie visi ir nelegālie imigranti kas jaizraida no ES.

Draugiem Facebook Twitter Google+