×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
11. marts, 2013
Drukāt

Pārbūvēs pieturvietas

Foto - LETAFoto - LETA

Šoruden Rīgā sāks sabiedriskā transporta pieturvietu pārbūvi un modernizāciju, padarot tās atbil­stošas Eiropas pilsētu standartiem.


 

Iecerēts, ka, īstenojot šo apjomīgo attīstības projektu, Rīga iegūs mūsdienīgas, vienota dizaina pieturvietas, kas uzlabos galvaspilsētas vizuālo tēlu un Rīgas iedzīvotāju dzīves kvalitāti, informēja SIA “Pilsētas līnijas” direktore Ilma Kauliņa. Modernizētajās pieturvietās pasažieriem plānots nodrošināt iespēju pirkt e-talonu, ērtas sēdvietas un speciālas sēdvietas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Nākotnē pieturvietās plānots izvietot informāciju par sabiedriskā transporta maršruta tīklu, transporta kustības grafiku un aktuālajām izmaiņām, piemēram, kustības grafika maiņu, maršruta maiņu. Jaunajās nojumēs plānots nodrošināt arī bezmaksas interneta lietošanas iespējas.

Pirmās modernizētās transporta nojumes rīdzinieki varēs izmantot 2013. gada vasarā. Pirmajā projekta posmā iecerēts modernizēt 300 pieturvietas, bet kopumā tiks atjaunotas 800 pieturvietas visā galvaspilsētā.

“Agrāk pieturvietas Rīgā veidoja, akcentējot reklāmas izvietotāju vajadzības, bet jaunās pieturvietas tiks veidotas tā, lai tās kalpotu pasažieru ērtībām un komfortam,” uzsver SIA “Pilsētas līnijas” direktore Kauliņa.

Pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” vērienīgā attīstības projekta īstenošanu uzticējusi SIA “Pilsētas līnijas”, ar ko noslēgts līgums par reklāmas izvietošanu “Rīgas satiksmes” infrastruktūras objektos.

Darāmā darba un ieguldāmo naudas līdzekļu daudzums ir mērāms daudzos miljonos latu, tāpēc “Pilsētas līnijas” projekta īstenošanai ir piesaistījusi partneri, reklāmas kompāniju “JCDecaux”. Šim uzņēmumam jau patlaban pieder reklāmas izvietošanas tiesības vairāk nekā 200 Rīgas sabiedriskā transporta pieturu nojumēs.

“JCDecaux” nodrošinās nojumju konstrukciju izvietošanu, bet SIA “Pilsētas līnijas” nojumes aprīkos ar iekārtām, kas nodrošinās digitālās informācijas apraidi (pienākšanas un atiešanas laiki) un bezmaksas interneta pieeju.

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +18.6
Alūksne +16.8
Daugavpils +19
Saldus +17
Liepāja +17.7
Jelgava +17
Ventspils +17.2
Limbaži +17
Madona +17
Rēzekne +17
Draugiem Facebook Twitter Google+