Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
28. marts, 2012
Drukāt

Pārceļ izstādes prezentāciju

Fonda “Vēsturiskā atmiņa” vadība pārcēlusi Latvijā asi kritizētās izstādes “Aizvestā bērnība: 1943 – 1944. Uz Latviju aizdzīto bērnu liktenis” marta beigās iecerēto prezentāciju Latvijā “nepieredzētā Latvijas varas iestāžu spiediena” rezultātā, liecina fonda mājaslapā publicētā informācija.

Fonds bija cerējis prezentēt izstādi Maskavas namā Rīgā. “Oficiālās Latvijas varasiestādes pārgāja uz tiešu spiedienu un iebiedēšanu pret fonda partneriem izstādes organizēšanai,” apgalvo fonda pārstāvji.

Latvijas Ārlietu ministrijas preses sekretārs Jānis Sīlis sacīja, ka sarunās ministrija var paust arī bažas par kādu jautājumu, taču ar draudēšanu ministrija nekādā mērā nenodarbojas un tas nav ministrijas kompetencē.

 

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+