×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
23. jūlijs, 2014
Drukāt

Pārcelta amerikāņu hiphopa izpildītāja “DMX” uzstāšanās

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Sestdien, 26. jūlijā, paredzētā amerikāņu hiphopa izpildītāja “DMX” uzstāšanās pārcelta uz 17. oktobri, aģentūru LETA informēja “Coyote Fly” mārketinga vadītāja Kristīne Dombrovska.

Mūziķa ieilgušo veselības problēmu dēļ atcelti arī plānotie koncerti Igaunijā, Šveicē un Slovākijā.

DMX menedžmenta pārstāvji informējuši, ka mākslinieks no jūnijā Vīnē iegūtās mēles traumas vēl pilnībā nav atveseļojies, tāpēc ir spiests Eiropā paredzētos koncertus pārcelt uz oktobri.

Kluba vadītāja Madara Maulvurfa aicināja visus saglabāt biļetes un doties uz koncertu 17. oktobrī. Viņa norādīja, ka sagādāto neērtību dēļ sestdien, 26. jūlijā, uzrādot iegādāto biļeti pie ieejas, klubā “Coyote Fly” būs iespēja saņemt trīs kokteiļus bez maksas, kā arī iegūt divas biļetes uz 23. augustā notiekošo “Gary Nesta Pine” koncertu, kurš plašākai publikai pazīstams kā Boba Sinklēra dziesmu vokālists un hita “Love Generation” izpildītājs. Koncertā būs dzirdams arī regejs.

Koncerts pārcelts jau otro reizi. Sākumā tas bijis plānots 27.jūnijā. “DMX” pārstāvji informēja, ka mākslinieks 17. jūnijā Vīnē guva nopietnu mēles traumu. Kaut arī sākotnēji tika cerēts, ka hiphopa izpildītājam tas nesagādās problēmas uzstāties nākamajos koncertos, tomēr situācija saasinājās un viņš bija spiests pārcelt jūnija pēdējā nedēļā plānotos koncertus. Iepriekš tika plānots, ka traumas ārstēšana ilgs apmēram trīs nedēļas.

“DMX”, īstajā vārdā Ērls Saimonss, ir ASV reperis un aktieris. Viņa albumi pārdoti vairāk nekā 30 miljonos eksemplāru, tādējādi padarot viņu par vienu no visu laiku komerciāli veiksmīgākajiem hiphopa māksliniekiem. Mākslinieks veiksmīgi darbojās arī kā aktieris, filmējoties vairāk nekā desmit Holivudas filmās, tostarp “Belly”, “Romeo Must Die”, “Exit Wounds”, kā arī “Cradle 2 the Grave”.

Reperis un sliktais puisis “DMX” pasaules slavu ieguvis ar tādiem hitiem kā “Party Up”, “X Gon’ Give It To Ya”, “Where The Hood At”, “Ruff Ryders’ Anthem” u.c.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+