×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
10. aprīlis, 2012
Drukāt

Pārdalīs Ls 5,5 miljonus zivsaimniecības programmu atbalstam

zvejas_kugitis2

Lai operatīvāk izlietotu Eiropas Savienības Zivsaimniecības fonda finansējumu 5 561 369 latu apjomā, plāno pārdalīt atbalstu vairākiem pasākumiem saistībā ar zivsaimniecības nozari.

To paredz valdības apstiprinātais informatīvais ziņojums par Rīcības programmas Eiropas Zivsaimniecības fonda atbalsta ieviešanai Latvijā 2007.-2013.gadam īstenošanu.

Zemkopības ministrija secinājusi, ka vairākos Eiropas Zivsaimniecības fonda pasākumos ir vērojama liela projektu iesniedzēju interese un pieejamais finansējums jau ir rezervēts. Savukārt ir pasākumi, kuros ievērojams pieejamā publiskā finansējuma atlikums, radot bažas par finansējuma apguvi līdz plānošanas perioda beigām.

Līdz ar to ministrija ierosināja programmas virziena “Zivsaimniecības reģionu ilgtspējīga attīstība” atlikušo finansējumu 5 561 369 latus pārdalīt šādi – 2 801 369 lati tiek novirzīti pasākumam “Zvejas un akvakultūras produktu apstrāde un mārketings” īstenošanai. Savukārt 2 760 000 latu tiek sadalīti pasākumiem “Kopīgas rīcības pasākumi” – 1 760 000 latu un “Investīcijas zvejas ostās un zivju izkraušanas vietās” – viens miljons latu.

Valdība atbalstīja finansējuma pārdales ierosinājumu Rīcības programmas finanšu plānā un uzdeva Zemkopības ministrijai iesniegt to apstiprināšanai Rīcības programmas Uzraudzības komitejā un Eiropas Komisijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+