Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
13. novembris, 2015
Drukāt

Pārdaugavā apzagts bankomāts; policija meklē lieciniekus (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Pārdaugavā apzagts bankomāts, valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Viņš paskaidroja, ka 12. novembra naktī plkst.4.04 Pārdaugavā, Kleistu ielā kāda lielveikala telpās tika sabojāts bankomāts un no tā tika nozagta nauda.

Šobrīd ir zināms, ka ļaundari veikalā iekļuvuši, uzlaužot durvis, bet pēc iekļūšanas sabojājuši bankomātu un nozaguši vairākas kasetes ar naudu.

Nodarīto zaudējumu apmērs vēl tiek precizēts.

Par notikušo kriminālprocess, un izmeklētāji lūdz atsaukties ikvienu, kas naktī manījis kaut ko aizdomīgu, zvanot uz tālruņu numuriem 67208129, 67208126, 110 vai anonīmi – 67086677.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Bet tiek jau teikts, ka nauda sabojājas, kad uzlauž bankomātus, tā ka nav jau iemesla satraukties, zagļi to nevarēs izmantot nekur.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+