Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
2. septembris, 2014
Drukāt

Pārdaugavā trīsstāvu mājā nograndis sprādziens; četri cietušie

LETALETA

Otrdien vakarā Rīgā, Stendes ielā, kas atrodas pie Šampētera, noticis sprādziens kādas trīsstāvu ēkas otrā stāva dzīvoklī, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Saskaņā ar jaunāko informāciju negadījumā cietuši četri cilvēki. Pēc sprādziena konstatēta vien pavisam neliela aizdegšanās, kas tūliņ pat apdzēsta. Iespējams, sprādziens izcēlies, jo no balona noplūdusi gāze. Pats gāzes balons nav sprādzis.

Pēc VUGD rīcībā esošās informācijas, pie mediķiem vērsušies četri mājas iedzīvotāji. Diviem no viņiem palīdzība sniegta uz vietas, divi – hospitalizēti.

Slimnīcā nogādāts vīrietis, kurš guvis sejas un roku apdegumus, un sieviete, kura guvusi galvas traumu, BNS sacīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Notikuma vietā ieradās Rīgas pašvaldības speciālisti, kuri novērtēja ēkas konstrukciju drošību.

Pēc sprādziena ēku atstāja vairāki cilvēki. Iespējams, dažus no viņiem būs nepieciešams izmitināt. Par to būs jāparūpējas pašvaldībai.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+