×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
15. septembris, 2014
Drukāt

Pārdaugavā sākas ielu remonts; jārēķinās ar sastrēgumiem (5)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Ilustratīvs foto.

Rīgas domes Satiksmes departaments ir izstrādājis seguma atjaunošanas programmu, kura paredz, ka katru būvsezonu segums tiks atjaunots konkrētā pilsētas apkaimē. Šonedēļ ielu seguma atjaunošanas darbi sāksies Pārdaugavā, aģentūru LETA informēja departamenta direktora pienākumu izpildītājs Krišjānis Peters.

Būvdarbi notiks līdz oktobra beigām. To dēļ autovadītāji aicināti rēķināties ar ilgāku ceļā pavadīto laiku.
Programma paredz, ka nākamgad tiks atjaunotas galvaspilsētas centra ielas.

Būvniekiem ir izvirzīts priekšnoteikums, ka darbi jāveic, nepārtraucot satiksmi, kā arī, ja laika apstākļi ir labvēlīgi, darbi jāveic naktīs, netraucējot apkārtnes iedzīvotāju naktsmieru.

Ielu segums tiks atjaunots Pārdaugavas ielās – Jūrmalas gatvē no Kurzemes prospekta līdz Kurzemes prospektam, Kārļa Ulmaņa gatvē no Bieķengrāvja estakādes līdz satiksmes pārvadam pār dzelzceļu, nobrauktuvei no Kārļa Ulmaņa gatves līdz Mūkusalas ielai virzienā uz centru, Rostokas ielā un Jāņa Endzelīna ielā no Rostokas ielas līdz Priedaines ielai, Bauskas ielā no Bukaišu ielas līdz Kārļa Ulmaņa gatvei, Kuldīgas ielā no Kliņģeru ielas līdz Vīlipa ielai, Slokas ielā no Baldones ielas līdz Jūrmalas gatvei, Lilijas ielā no Dagmāras ielas līdz Buļļu ielai, Volguntes ielā, Paula Lejiņa ielā brauktuves nepāra numuru pusē un Imantas 13.līnija, kā arī Mazajā Nometņu ielā no Bāriņu ielas līdz Ojāra Vācieša ielai, Liepājas ielā no Mazās Nometņu ielas līdz Mārupes ielai un Stūres ielā.

Būtisku uzlabojumu izjutīšot arī tie autovadītāji, kuri kā ikdienas maršrutu izmanto Braslas ielu virzienā no Ieriķu ielas līdz Vestienas ielai un Vestienas ielu no Braslas ielas līdz Stopiņu ielai.

Ielu seguma atjaunošanas laikā ielas brauktuvei uzklās jaunu asfaltbetona segumu, atjaunos vai uzlabos brauktuves apmales, komunikāciju aku lūkas, uzklās jaunu ceļa horizontālo apzīmējumu, saglabājot līdzšinējo ielas ģeometriju.
Programmā paredzēto būvdarbu izmaksas lēšamas 6,3 miljonu eiro apmērā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Viens attēls ar karti būtu ļoti noderīgs šādam rakstam!

  2. šodien uzklās, rīt visādi “lattelekomieši” uzraks kabelīšus vilkdami… bardaks ne plānots remonts

  3. Visu cienju domei …, neuznjemties nekaadu atbildiibu un visu novelt uz celjubuvniekiem … Paldies!!!

  4. Neiespeejamaa misija celju buuveetaajiem 😀 -> Būvniekiem ir izvirzīts priekšnoteikums, ka darbi jāveic, nepārtraucot satiksmi, kā arī, ja laika apstākļi ir labvēlīgi, darbi jāveic naktīs, netraucējot apkārtnes iedzīvotāju naktsmieru.

Draugiem Facebook Twitter Google+