Latvijā
Kriminālziņas

Pārdaugavā vīrietis krākšanas dēļ smagi sadur biedru 16


Ilustratīvs foro
Ilustratīvs foro
Foto-Fotolia

Rīgā, Pārdaugavā kāds vīrietis iedzeršanas laikā smagi sadūris savu biedru, kurš ar savu krākšanu traucējis mieru, informēja Valsts policijā.

11.novembrī policijā saņemta informācija par vīrieti, kuram nodarīti smagi miesas bojājumi.

Likumsargi, ierodoties notikuma vietā, noskaidroja, ka trīs personu kompānija – divi vīrieši un viena sieviete – lietojusi alkoholiskos dzērienus. Izdzerot divas pudeles degvīna, viens no vīriešiem devies gulēt, savukārt pārējās personas devušās pēc papildus dzēriena.

Kad trešā pudele iztukšota, iespējamais vainīgais paņēmis nazi un iedūris aizmigušajam vīrietim krūtīs, jo viņš esot nemierīgi gulējis un ar savu krākšanu traucējis pārējiem.

Cietušais vīrietis pamodies un sākotnēji neapzinājies, kas noticis, līdz pamanījis uz sava apģērba asins traipus. Sieviete, kura bija kļuvusi par notikušā aculiecinieci, nekavējoties izsauca mediķus, kuri vīrieti nogādāja ārstniecības iestādē.

Policisti turpat nozieguma vietā aizturēja 1991.gadā dzimušo vīrieti, kurš iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par huligānismu un narkotisko vielu apriti. Aizturēšanas brīdī vīrietis atradies trīs promiļu stiprā alkohola reibumā.

Policijā sākts kriminālprocess par smaga miesas bojājuma nodarīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana līdz septiņiem gadiem.

Aizturētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

LA.lv