Mobilā versija
Brīdinājums +1.1°C
Zeltīte, Andis
Otrdiena, 21. novembris, 2017
12. jūnijs, 2017
Drukāt

Pārdod pilsdrupas, cena – miljons

Foto: Wikimedia CommonsFoto: Wikimedia Commons

Ziemeļjorkšīras grāfistē Anglijas rietumos pārdošanā izliktas pilsdrupas, par kurām to tagadējie īpašnieki prasa 1,1 miljonu mārciņu jeb 1,26 miljonus eiro, vēsta BBC. 14. gadsimtā būvētās pils paliekām īpašu vērtību piešķīris tas, ka viduslaikos tā bijusi Anglijas karaļu apmešanās vieta.

Pilsdrupas, kas pazīstamas kā šerifa Hatona pils, laikā no 14. līdz 16. gadsimtam pieredzējušas astoņus Anglijas karaļus, tajā skaitā Šekspīra lugās aprakstīto Ričardu III un ar daudzajām laulībām slaveno Henriju VIII. Līdz mūsdienām no pils gan nav atlicis daudz. Iespaidīgākās ir dienvidrietumu torņa drupas piecu stāvu augstumā.

Vietējās nekustamo īpašumu tirdzniecības aģentūras pārstāvis paskaidrojis, ka muiža ar līdzās esošajām pilsdrupām tagadējo īpašnieku rokās nonākusi 20. gadsimta 40. gados un tagad neesot viegli no tām šķirties. Piedāvājums esot “pilnīgi unikāls un ļoti neparasts”, jo pilsdrupu nonākšana tirgū ir ārkārtīgi reta parādība. “Pastiprināta interese jau ir bijusi, un es sagaidu, ka piedāvājums pievilks interesentus no visām pusēm, un, ņemot vērā saistību ar Ričardu III, iespējams arī no ārzemēm,” norādīja nekustamo īpašumu aģents.

Jāatzīmē gan, ka īpašnieki bija izlikuši karaliskās pils drupas pārdošanā arī pirms desmit gadiem, prasot par tām 1,5 miljonus mārciņu, taču toreiz darījums nenotika.

Pievienot komentāru

Francijā policists nošauj trīs cilvēkus un izdara pašnāvībuFrancijā 31 gadu vecs policists nošāvis trīs cilvēkus un pēc tam izdarījis pašnāvību, svētdien paziņojušas varasiestādes.
Draugiem Facebook Twitter Google+