×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
22. decembris, 2012
Drukāt

Pārdos sociāli mazaizsargāto Latvijas ģimeņu pašdarinātus adījumus

ada_4577518

Labdarības organizācija “Ziedot.lv” un lielveikalu tīkls “Maxima” no 22.decembra rīko praktisku un vērtīgu palīdzības akciju grūtībās nonākušajiem, aicinot iegādāties sociāli mazaizsargāto Latvijas ģimeņu pašgatavotus cimdus, zeķes, šalles, kā arī apadītas krūzītes un citas ar mīlestību gatavotas lietas.

Kā aģentūru LETA informēja “Ziedot.lv” komunikācijas vadītāja Ilze Ošāne, adījumus varēs iegādāties “Maxima” veikalos un “Ziedot.lv” “Labdarības mājā” K. Barona ielā 59/61.

Lielveikals ar “Ziedot.lv” palīdzību algos astoņus adītājus, kuri kopumā nopelnīs teju 2000 latu un kuru veikumu varēs aplūkot visos veikalos Latvijā.

Adītāji, kas piedalīsies akcijā, ir sociāli mazaizsargāto sabiedrības grupu pārstāvji, kas sadarbojas ar “Ziedot.lv”. Adītājiem kļūstot par individuālajiem komersantiem, “Ziedot.lv” ir nodrošinājusi iespēju katram rokdarbniekam saņemt atalgojumu par saviem darinājumiem.

Plānots, ka akcijā kopumā iesaistīsies vismaz astoņi adītāji, turklāt no dažādām Latvijas pilsētām. Arī ziedojuma kastīšu piecas apadītājas ir no dažādām Latvijas vietām,, piemēram, trīs pirmspensijas vecuma dāmas no Jelgavas, māmiņa bezdarbniece no Ķeguma novada, kā arī vecmāmiņa no Gulbenes, kura rūpējas par savu sasirgušo mazmeitiņu. Kopumā par teju 700 ziedojumu kastīšu apadīšanu atalgojumā plānots saņemt 1933 latus. Savukārt izejmateriālu kopējās izmaksas, iekļaujot nodokļus, sasniegs 363 latus. Darinājumi būs pieejami “Maxima XXX” veikalos Rīgā.

Izmantojot šo iespēju, trūcīgām ģimenēm, vientuļajām māmiņām, pensionāriem un citiem neaizsargātiem sabiedrības locekļiem ir iespēja parādīt pasaulei savu radošumu, apliecināt savas spējas un tādējādi saņemt atbalstu no līdzcilvēkiem, kuri labprāt iegādājas viņu darinājumus.

Lai iepriecinātu labdarības projekta “Laimīgai Latvijai” ziedotājus un atbalsta sniedzējus, arī gandrīz 700 ziedojumu kastītes pie “Maxima” veikalu kasēm tiks ietērptas ziemai atbilstošā apģērbā – krāsainos adījumos. Savukārt par katru adījumu, kas tiks sagatavots īpašajai akcijai, katrs rokdarbnieks no sociāli mazaizsargātās grupas tiks atalgots.

Plānots, ka suvenīri un darinājumi maksās no 5 līdz 15 latiem atkarībā no adījuma apjoma un sarežģītības pakāpes. Kopumā kopā ar sociāli mazaizsargātajiem Latvijas iedzīvotājiem plānots sagatavot apmēram 100 adītos suvenīrus, tādējādi sniedzot būtisku atbalstu akcijā iesaistītajiem adītājiem un ļaujot nopelnīt līdzekļus ikdienas iztikai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+