×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
8. aprīlis, 2015
Drukāt

Pārdošanā nonāk “Positivus” ekspreša biļetes un “Baltic Taxi” kuponi

Foto - Andrejs JaudzemsFoto - Andrejs Jaudzems

Līdz “Positivus” festivālam palikušas tikai 100 dienas – īstais brīdis sākt plānot savu muzikālāko vasaras pasākumu! Lai “Positivus” festivālā gūtu pašu pozitīvāko noskaņojumu, būtiski ir gan labi ceļa biedri, gan ērta vieta atpūtai. “Positivus” mājaslapā www.positivusfestival.com/biletes jau tagad ir iespējams iegādāties biļetes uz “Positivus Ekspresi”, kuponus ar “Baltic Taxi” īpašo festivāla piedāvājumu, kā arī telšu pilsētiņas un kemperu vietas.

Ik gadu “Positivus Ekspreša” un “Baltic Taxi” pakalpojumu popularitāte “Positivus” festivālā pieaug, tāpēc šogad organizatori parūpējušies par to, lai katrs festivāla apmeklētājs varētu savu ceļu saplānot laicīgi. Ātri un komfortabli aizbraukt uz Salacgrīvu un pēc tam atpakaļ uz Rīgu varēs tie, kuri izvēlēsies uz festivālu braukt ar “Positivus Ekspresi”, kas apmeklētājus no t/c “Olimpia” nogādās līdz pat festivāla ieejai. Ekspreša cena vienā virzienā šobrīd ir 6.50 EUR. Aicinām biļetes iegādāties laicīgi, jo to skaits ir ierobežots.

Savukārt “Baltic Taxi” nodrošinās, ka “Positivus” festivāla viesi tiks nogādāti no jebkuras vietas Rīgā līdz pašai festivāla norises vietai Salacgrīvā. “Baltic Taxi” ceļojuma kupons šogad maksā 76 EUR vienā virzienā. Vienā taksometrā var braukt līdz četriem pasažieriem – brauciena izmaksas no tā nemainās. Festivāla laikā apmeklētāju ērtībai “Baltic Taxi” taksometri pastāvīgi atradīsies viegli pieejamā un visiem sasniedzamā vietā pie otrās festivāla ieejas. Vairāk informācijas par “Baltic Taxi” kuponu un “Positivus Ekspreša” biļešu lietošanas noteikumiem, kā arī iespēju tās iegādāties atradīsiet šeit.

Tāpat ir iespējams iegādāties arī kemperu vietas, kas atradīsies tam speciāli paredzētās zonās telšu pilsētiņā. Maksa par kempera vietu bez elektrības ir 50 EUR, savukārt par kempera vietu ar elektrības pieslēgumu 80 EUR. Biļetes cenā iekļautas arī četras telšu pilsētiņas aproces. Kemperu vietu skaits ir ierobežots.

“Positivus” festivāls sadarbībā ar tūrisma un aktīvās atpūtas preču veikalu “Gandrs” jau ceturto gadu atvieglo ceļošanu un piedāvā iespēju pasūtīt divvietīgu vai trīsvietīgu telti pašā telšu pilsētiņas sirdī – “Gandra ciemā”. Rūpējoties par apmeklētāju komfortu, “Gandrs” izveidojis īpaši izdevīgu piedāvājumu telšu labiekārtošanai. Plašāk ar “Gandra” piedāvājumu un izcenojumiem var iepazīties šeit.

Festivāla biļetes nopērkamas www.positivusfestival.com, „Biļešu Serviss” kasēs un “Nordea” bankomātos. Trīs dienu biļete bez teltsvietas maksā 65 EUR, savukārt trīs dienu biļete ar teltsvietu 71 EUR. Pērkot teltsvietu atsevišķi tās cena ir 8 EUR.

Positivus festivāls 2015. gadā Salacgrīvā norisināsies jau devīto reizi. Festivāla galvenais partneris ir Lattelecom, atbalsta Nordea un Tuborg. Jaunākās festivāla ziņas dzirdamas radio SWH – oficiālajā Positivus festivāla radio.

2015. gada “Positivus” festivāla pirmie izziņotie mākslinieki ir:
PLACEBO
ROBERT PLANT And The Sensational Space Shifters
KASABIAN
BASEMENT JAXX
ST. VINCENT
EVERYTHING EVERYTHING
TOM ODELL
JUNGLE
CHARLI XCX
LAMB
JACK GARRATT
EWERT AND THE TWO DRAGONS
THE SOUND POETS
FENECH-SOLER
KING GIZZARD & THE LIZARD WIZARD
TRIANA PARK
KATE BOY
MAX JURY
SOAK

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+