×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
20. aprīlis, 2017
Drukāt

Pārdošanā nonākušas biļetes uz Eiropas koru olimpiādi (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Nāciju Grand Prix Rīga 2017 un 3.Eiropas koru olimpiādes programmas pasākumiem, kas Rīgu šovasar pārvērtīs pasaules kormūzikas galvaspilsētā, vēsta projektu vadītāja Andra Rutkēviča.

No 16. līdz 23. jūlijam vairāk nrkā 150 koru Rīgā sacentīsies desmit kategorijās, brīvdabas skatuves pieskandinās draudzības koncerti, notiks XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku ieskaņu koncerts “Pa zvaigžņu ceļu” un dalībnieku gājiens, paredzēti koncerti Rīgas Domā un īpaši pasākumi Arēnā Rīga. Vairums no gaidāmajiem koru olimpiādes pasākumiem būs pieejami bez maksas, dodot iespēju ikvienam gūt jaunus iespaidus un iepazīt dažādu tautu kultūras. Līdzās plašajam bezmaksas pasākumu klāstam būs īpaši veidotas koncertprogrammas.

20. jūlijā “Arēnā Rīga” notiks multimediāls bērnu un jauniešu koru lielkoncerts “Tiltiem pāri”, kas stāsta par atšķirīgām pasaulēm un tiltiem, kas mūs vieno. Koncertā piedalīsies solisti Aminata un Daumants Kalniņš, dažādu valstu jauniešu kori, Rīgas mūzikas skolu apvienotais simfoniskais orķestris un Kristapa Krievkalna grupa.

22. jūlija vakarā Arēnā Rīga ikvienam ir iespēja būt klāt jaunas tradīcijas dzimšanai. Eirovīzijas starptautisko konkursu ģimenei pievienosies jauns televīzijas talantu konkurss “Eirovīzijas Gada koris”. Par konkursa uzvarētāja godu sacentīsies kori no deviņām valstīm: Austrijas, Beļģijas, Dānijas, Igaunijas, Latvijas, Slovēnijas, Ungārijas, Vācijas un Lielbritānijas (Velsas), katrs izpildot sešas minūtes garu programmu. Konkursu vērtēs starptautiska žūrija, kurā Latviju pārstāvēs operdziedātāja Elīna Garanča.

Latviešu un skandināvu laikmetīgās garīgas mūzikas koncerts “Ziemeļu gaisma” skanēs 18. jūnijā Rīgas Domā. Tajā piedalīsies Rīgas Doma zēnu koris, Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas zēnu koris, Erebrū kamerkoris (Zviedrija), vokālā grupa “Nordic Voices” (Norvēģija) un ērģelniece Iveta Apkalna.

Savukārt 21. jūlijā Rīgas Doms ieskanēsies varenā piecsimtbalsīgā daudznacionālā korī, kopdziedāšanas koncertā atskaņojot J.Haidna oratoriju “Pasaules radīšana”.

“Tiem, kam nebūs laika sekot koru konkursiem, bet ir vēlme sajust īpašo koru olimpiādes atmosfēru, emocijas un čempionu koru dažādo skanējumu, ir vērts apmeklēt koru olimpiādes konkursu uzvarētāju apbalvošanas ceremoniju 19. jūlijā un Noslēguma koncertu 23. jūlijā “Arēnā Rīga”, aicina Rutkēviča.

Reģistrējoties “Pasaules korī” būs iespējas saņemt īpašos koru olimpiādes piedāvājumus un atlaides biļetēm. “Pasaules koris” ir akcija, kurā aicināts iesaistīties ikviens, kam patīk dziedāt, kas grib iepazīt jaunus draugus un aktīvi baudīt dažādās iespējas, ko piedāvā Nāciju Grand Prix Rīga 2017.

Biļešu cena dažādiem koncertiem – no 3,6 līdz 25,6 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+