Mobilā versija
+2.2°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
1. marts, 2014
Drukāt

Pārdošanā nonākušas šogad pirmās kļavu sulas (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Sulu tecināšana.

Šogad divas nedēļas ātrāk nekā pērn lielākajā daļā Rīgas tirgu jau iegādājamas pirmās kļavu sulas, pastāstīja Rīgas tirgus pārstāvji.

Rīgas Centrāltirgus sakņu paviljona vadītāja Ingūna Ose sacīja, ka kļavu sulu piedāvājums pagaidām vēl ir mazs, bet pie atsevišķiem tirgotājiem tās var iegādāties par trīs eiro litrā.

Vidzemes tirgus pārstāvji pavēstīja, ka arī pie viņiem kļavu sulas jau ir pārdošanā un to cena ir četri eiro litrā, bet Āgenskalna tirgū kļavu sulas iegādāties vēl nevar, norādīja tirgus vadītāja.

Sulu pazinējs, bērzu sulu pārstrādes uzņēmuma “Sula” īpašnieks Linards Liberts apstiprināja, ka kļavu sulu sezona tikko ir sākusies. “Kļavām sulas tek, maz, bet tek,” sacīja Liberts. Viņš norādīja, ka līdz bērzu sulām gan vēl jāpaciešas, jo tās varētu būt apmēram pēc trim nedēļām.

Pagājušogad pirmās kļavu sulas Rīgas centrāltirgū bija nopērkamas 10. martā, viens litrs kļavu sulas maksāja vienu latu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Es kļavas vairs netecinu, jo netek un sezona ir nokavēta Ogres rajonā.

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+