Mobilā versija
-1.5°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
1. marts, 2014
Drukāt

Pārdošanā nonākušas šogad pirmās kļavu sulas (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Sulu tecināšana.

Šogad divas nedēļas ātrāk nekā pērn lielākajā daļā Rīgas tirgu jau iegādājamas pirmās kļavu sulas, pastāstīja Rīgas tirgus pārstāvji.

Rīgas Centrāltirgus sakņu paviljona vadītāja Ingūna Ose sacīja, ka kļavu sulu piedāvājums pagaidām vēl ir mazs, bet pie atsevišķiem tirgotājiem tās var iegādāties par trīs eiro litrā.

Vidzemes tirgus pārstāvji pavēstīja, ka arī pie viņiem kļavu sulas jau ir pārdošanā un to cena ir četri eiro litrā, bet Āgenskalna tirgū kļavu sulas iegādāties vēl nevar, norādīja tirgus vadītāja.

Sulu pazinējs, bērzu sulu pārstrādes uzņēmuma “Sula” īpašnieks Linards Liberts apstiprināja, ka kļavu sulu sezona tikko ir sākusies. “Kļavām sulas tek, maz, bet tek,” sacīja Liberts. Viņš norādīja, ka līdz bērzu sulām gan vēl jāpaciešas, jo tās varētu būt apmēram pēc trim nedēļām.

Pagājušogad pirmās kļavu sulas Rīgas centrāltirgū bija nopērkamas 10. martā, viens litrs kļavu sulas maksāja vienu latu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Es kļavas vairs netecinu, jo netek un sezona ir nokavēta Ogres rajonā.

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzē (1)Vistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (7)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+