Mobilā versija
+5.6°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
17. novembris, 2015
Drukāt

Pārdoti A/S “Diena” piederošie uzņēmumi, iespējamais pircējs – Kots (1)

Foto: LETAFoto: LETA

AS “Diena” šodien izplatījusi paziņojumu par tai piederošo uzņēmumu SIA “Dienas mediji”, SIA Izdevniecība “Dienas žurnāli”, SIA Izdevniecība “Dienas bizness” un SIA “RPD” pārdošanu.

Kā informēja sabiedrisko attiecību konsultante Dagnija Dižbite-Svarinska, AS “Diena” īpašnieks SIA “Rīgas Tirdzniecības osta” (RTO) turpmākās darbības stratēģijā neredz izdevējdarbu, tādēļ pieņemts lēmums koncernu sadalīt un pārdot.

Ir panākta konceptuāla vienošanās ar potenciālajiem uzņēmumu jaunajiem īpašniekiem, un darījumi ir noslēguma stadijā. Detalizētāka informācija sekos jau vistuvākajā laikā.

Aģentūras LETA rīcībā esoša neoficiāla informācija liecina, ka viens no uzņēmumu jaunajiem līdzīpašniekiem ir pašreizējais AS “Diena” valdes priekšsēdētājs Edgars Kots.

SIA “Dienas mediji” ir AS “Diena” meitasuzņēmums, kas pērn apgrozīja 2,682 miljonus eiro, bet strādāja ar 670 829 eiro zaudējumiem.

SIA “Izdevniecība Dienas žurnāli” pērn apgrozīja 3,340 miljonus eiro, bet strādāja ar 212 030 eiro zaudējumiem.

SIA “Izdevniecība Dienas bizness” 2014.gadā apgrozīja 1,342 miljonus eiro, bet strādāja ar 161 371 eiro zaudējumiem, savukārt SIA “RPD” aizvadītā gada apgrozījums ir 1,149 miljoni eiro, bet zaudējumi – 155 307 eiro.

Koncerns “Diena” nodarbojas ar laikrakstu, žurnālu un grāmatu izdošanu, ziņu portālu veidošanu, preses piegādi un tipogrāfijas pakalpojumiem. “Dienas” koncernā ietilpst “Dienas mediji”, “Izdevniecība Dienas žurnāli”, “Dienas grāmata”, “Izdevniecība Dienas bizness”, “RPD”, “Bauskas Dzīve” un “Staburags”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Labs stils paziņojumam – darbadienas beigās un pirs valsts svētku dienas. Sveiciens svētkos , Diena!

Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+