Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
21. septembris, 2013
Drukāt

Paredz papildu apmācības dzērājšoferiem

Foto-LETAFoto-LETA

Ceļu satiksmes drošības plāna projektā 2014.-2016.gadam konstatēts, ka, neraugoties uz bargajiem sodiem un veiktajiem pasākumiem, joprojām daļa transportlīdzekļu vadītāju ceļu satiksmē piedalās alkohola reibumā un narkotisko vielu ietekmē.

Kā skaidro Satiksmes ministrijā, saistībā ar alkoholu un apreibinošām vielām galvenie darbības virzieni nākamajos gados saistīti ar attieksmes veidošanu par šo vielu lietošanas bīstamību ceļu satiksmē, tāpat paredzētas apmācības transportlīdzekļu vadītājiem, kuri aizturēti, vadot transportlīdzekli alkohola, narkotisko vai psihotropo vielu iespaidā.

Vienlaikus tiks pastiprināta kontrole, lai novērstu transportlīdzekļa vadīšanu alkohola vai narkotisko vielu iespaidā, un Valsts policija plāno nodrošināt ar mēraparātiem alkohola un narkotisko vielu noteikšanai.

Kā ziņots, lai uzlabotu ceļu satiksmes drošību Latvijā, Satiksmes ministrija (SM) sadarbībā ar partneriem izstrādājusi ceļu satiksmes drošības plānu 2014.-2016.gadam, kas šonedēļ izsludināts valsts sekretāru sanāksmē. Gadā drošības pasākumi izmaksās ap 10,6 miljoniem eiro (7,42 miljoni latu).

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+