×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
21. septembris, 2013
Drukāt

Paredz papildu apmācības dzērājšoferiem

Foto-LETAFoto-LETA

Ceļu satiksmes drošības plāna projektā 2014.-2016.gadam konstatēts, ka, neraugoties uz bargajiem sodiem un veiktajiem pasākumiem, joprojām daļa transportlīdzekļu vadītāju ceļu satiksmē piedalās alkohola reibumā un narkotisko vielu ietekmē.

Kā skaidro Satiksmes ministrijā, saistībā ar alkoholu un apreibinošām vielām galvenie darbības virzieni nākamajos gados saistīti ar attieksmes veidošanu par šo vielu lietošanas bīstamību ceļu satiksmē, tāpat paredzētas apmācības transportlīdzekļu vadītājiem, kuri aizturēti, vadot transportlīdzekli alkohola, narkotisko vai psihotropo vielu iespaidā.

Vienlaikus tiks pastiprināta kontrole, lai novērstu transportlīdzekļa vadīšanu alkohola vai narkotisko vielu iespaidā, un Valsts policija plāno nodrošināt ar mēraparātiem alkohola un narkotisko vielu noteikšanai.

Kā ziņots, lai uzlabotu ceļu satiksmes drošību Latvijā, Satiksmes ministrija (SM) sadarbībā ar partneriem izstrādājusi ceļu satiksmes drošības plānu 2014.-2016.gadam, kas šonedēļ izsludināts valsts sekretāru sanāksmē. Gadā drošības pasākumi izmaksās ap 10,6 miljoniem eiro (7,42 miljoni latu).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+