“Pārgauja” panāk neizšķirtu, čempionei “Betsafe”/”Ulbroka” otrā uzvara 0

Stalbes “Pārgaujas” florbolisti svētdien panāca izlīdzinājumu “Elvi Florbola līgas” izslēgšanas turnīra pusfināla sērijā pret “Valmieru”, kamēr pagājušās sezonas čempione “Betsafe”/”Ulbroka” tikusi jau pie otrās uzvaras.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 88

“Pārgauja” svētdien izbraukumā ar 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) pārspēja “Valmieru”, sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 1-1.

Uzvarētājiem ar vieniem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Edgars Puriņš un Mārtiņš Rajeckis.

“Valmieras” spēlējošais treneris Aigars Belasovs jau piektajā minūtē izdarīja tālu un precīzu metienu, atklājot cīņas rezultātu, bet “Pārgauja” atbildēja jau pēc nepilnām desmit minūtēm, kad neizšķirtu panāca Jānis Driļevskis. Otrajā trešdaļā Stalbes florbolisti bija aktīvāki uzbrukumā un tas attaisnojās – 22. minūtē Edgars Puriņš pirmo reizi šajā sērijā izvirzīja vadībā “Pārgauju”.

Trešās trešdaļas ievadā Valmieras komandas kapteiņa Matīsa Salmiņa ļoti tālu metienu prata pielabot Mārtiņš Kājiņš, atjaunojot neizšķirtu (2:2), bet 52.minūtē uzbrukumā izcēlās “Pārgaujas” kapteinis Mārtiņš Rajeckis, kurš ar tālu metienu ļoti precīzi raidīja bumbiņu valmieriešu vārtu tuvajā “devītniekā”, gūstot uzvaras vārtus.

Pirmajā šīs sērijas mačā “Valmiera” svinēja negaidīti graujošu uzvaru ar 9:1.

Kā vēstīts, “Valmiera” ceturtdaļfināla sērijā ar rezultātu 4-0 pārspēja “Ķekavu”, bet “Pārgauja” ar 4-3 uzvarēja regulārā čempionāta spēcīgāko komandu “Lielvārdi”/”Fat Pipe”.

Tikmēr otras pusfināla sērijas otrajā mačā čempioni “Betsafe”/”Ulbroka” savā laukumā ar 9:6 (5:0, 0:3, 4:3) uzveica Kocēnu “Rubeni” un panāca 2-0.

Uzvarētājiem ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Juris Gribusts, kamēr Edžus Ceriņš un Kaspars Šķēls pievienoja divus vārtus un vienu piespēli.

Jau pirmajā trešdaļā “Betsafe”/”Ulbroka” bija panākusi 5:0. Lai arī “Rubene” otrajā periodā trīs vārtus atguva, panākt čempionus viesiem neizdevās.

“Betsafe”/”Ulbroka” ceturtdaļfinālā ar 4-1 apspēlēja Talsu NSS/”Krauzers”, bet Kocēnu “Rubene” ar 4-2 pārspēja Cēsu “Lekringu”.