Latvijā
Novados

Pārgaujas novadā notverts šoferis, kurš traucies ar ātrumu 188 km/h0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: LETA/Ieva Čīka

Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes patruļpolicijas ekipāža Raiskuma pagastā vakar, 25.aprīlī, pulksten 15:35  apturējusi kārtējo ātrumpārkāpēju, portālam “La.lv” pavēstīja VP Vidzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Automašīnas “Audi A6 Avant” vadītājs – 1978. gadā dzimis vīrietis – Pārgaujas novadā Raiskuma pagastā pa autoceļu Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža 47. kilometrā, virzienā uz Valmieras pusi traucās ar 188 kilometri stundā (km/h) vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h, kā arī policija konstatēja, ka transportlīdzeklim nav izieta tehniskā apskate.

Saskaņā ar Administratīvo pārkāpumu kodeksu, vadītājam par šo braucienu draud naudas sods no 360 – 480 eiro un vadīšanas tiesību atņemšana uz sešiem mēnešiem. Par transportlīdzekļa izmantošanu ceļu satiksmē, kuram noteiktajā termiņā nav veikta valsts tehniskā apskate, uzliek naudas sodu no 55 līdz 120 eiro.

VP aicina vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.

Saistītie raksti
LA.lv