Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
4. februāris, 2014
Drukāt

Pārgaujas novadā svinēs Sveču dienu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sveču mēneša – februāra ieskaņā Pārgaujas novadā atzīmēs Sveču dienu, kurā paredzētas dažādas radošās darbnīcas, rokdarbnieču izstāde un koncerts, portālu “LA.lv” informēja Pāgaujas novada pārstāve Jolanta Vaido-Zālīte.

Piektdien, 7.februārī, no plkst.11 līdz 13 Stalbes tautas namā darbosies “Straupes dzirkstelīšu” radošās darbnīcas. Par ziedojumiem būs iespējams apgūt iemaņas tamborēšanā friolitē tehnikā, ziedu veidošanu no auduma, svečturu aptamborēšanu, darbu ar filcu, groziņu veidošanu no dzijas.

Kopā ar bitenieku Mārtiņu Kraukli varēs izliet savu vaska sveci, bet ap plkst. 13 ar koncertu priecēs Stalbes vidusskolas skolēni un deju kopa “Papardītes”. Savukārt Tautas nama mazajā zālē visu dienu būs skatāma novada rokdarbnieču darinājumu izstāde.

“Mūsdienās, kad aizvien vairāk esam sākuši svinēt starptautiskus svētkus, svarīgi neaizmirst mūsu senču tradīcijas. Paldies Grietai Grosbergai, kura ik gadu rūpējas gan par Zvaigžņu dienas, gan Sveču mēneša pieminēšanu un to svinēšanu lielākā vai mazākā novada iedzīvotāju pulkā,” uzsver Vaido-Zālīte.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+