Mobilā versija
Brīdinājums -1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
4. februāris, 2014
Drukāt

Pārgaujas novadā svinēs Sveču dienu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sveču mēneša – februāra ieskaņā Pārgaujas novadā atzīmēs Sveču dienu, kurā paredzētas dažādas radošās darbnīcas, rokdarbnieču izstāde un koncerts, portālu “LA.lv” informēja Pāgaujas novada pārstāve Jolanta Vaido-Zālīte.

Piektdien, 7.februārī, no plkst.11 līdz 13 Stalbes tautas namā darbosies “Straupes dzirkstelīšu” radošās darbnīcas. Par ziedojumiem būs iespējams apgūt iemaņas tamborēšanā friolitē tehnikā, ziedu veidošanu no auduma, svečturu aptamborēšanu, darbu ar filcu, groziņu veidošanu no dzijas.

Kopā ar bitenieku Mārtiņu Kraukli varēs izliet savu vaska sveci, bet ap plkst. 13 ar koncertu priecēs Stalbes vidusskolas skolēni un deju kopa “Papardītes”. Savukārt Tautas nama mazajā zālē visu dienu būs skatāma novada rokdarbnieču darinājumu izstāde.

“Mūsdienās, kad aizvien vairāk esam sākuši svinēt starptautiskus svētkus, svarīgi neaizmirst mūsu senču tradīcijas. Paldies Grietai Grosbergai, kura ik gadu rūpējas gan par Zvaigžņu dienas, gan Sveču mēneša pieminēšanu un to svinēšanu lielākā vai mazākā novada iedzīvotāju pulkā,” uzsver Vaido-Zālīte.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+