×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
7. septembris, 2017
Drukāt

Pārģērbās par policistu un apmānīja spēļu zāles darbinieci (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ilustratīvs foto

Prokuratūra tiesai nodevusi krimināllietu pret vīrieti, kurš ģērbies zagtā policijas formas tērpā, apkrāpa spēļu zāles darbinieci,

Lietas materiāli liecina, ka apsūdzētā persona naktī uz pērnā gada 1. augustu, iekļūstot Valsts policijas iecirkņa divās telpās, nozaga no tām vairākas mantas, tostarp policijas formas tērpa virsjaku, cepuri, piespraudes un policijas zīmogu.

Apsūdzētais devās uz kādu spēļu zāli, kur kādai spēļu zāles darbiniecei uzdevās par policijas darbinieku. Vīrietis darbiniecei uzdeva jautājumus par naudas maiņu. Maldinot darbinieci, apsūdzētais skaidroja, ka banknotes ar nominālvērtību 50 eiro ir iezīmētas un viņš tās visas izņems. Apsūdzētais uzrakstīja apliecinājumu, ka viņš kā varas pārstāvis izņem no spēļu zāles naudu 550,00 eiro, tas ir, vienpadsmit banknotes ar nominālvērtību 50 eiro. Darbiniece, būdama pārliecināta, ka minētais vīrietis tiešām ir policijas darbinieks, tās viņam izsniedza.

Bez tam apsūdzētais 2016. gada 23. jūlija vakarā, atrodoties pie kāda tirdzniecības centra ieejas durvīm, piegāja pie ziedojumu fonda stenda un paņēma fonda ziedojumu kasti, kurā atradās nauda 119,17 eiro apmērā.

Pērnā gada maijā, jūlijā apsūdzētais īstenoja vēl citus noziedzīgus nodarījumus.

Cietušie kopumā pieteikuši kaitējuma kompensāciju vairāk nekā 6000 eiro apmērā.

Lieta izskatīšanai nodota Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+