×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.5°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
23. septembris, 2015
Drukāt

Pāris adoptēja trīnīšus. Taču drīz viņus gaidīja milzu pārsteigums (5)

Foto no Ofigenno.ccFoto no Ofigenno.cc

Sāra un Endijs Džastini pazīst viens otru no universitātes laikiem, kur abi kļuva par nešķiramu pāri. Viņi ilgu laiku gāja uz randiņiem un galu galā apprecējās. Taču ģimenes idillei bija viena nelaime – Sāra nekādi nevarēja ieņemt mazuli.

Ārsti deva nelielas cerības – izrādījās, ka Sāra var ieņemt un iznēsāt mazuli, taču – tikai mākslīgās apaugļošanas ceļā. Bet šāda procedūra maksā ļoti dārgi. Turklāt ārsts godīgi brīdināja, ka pat tādā gadījumā Sāras iespējas palikt stāvoklī ir vien kādi 10%. Par mākslīgo apaugļošanu viņiem nāktos maksāt 60 000 dolāru, bet tādas naudas ģimenei nebija un viņi arī nebija gatavi riskēt tik mazas izdošanās iespējamības dēļ.

Tad pāris pieņēma lēmumu bērniņu adoptēt. Turklāt Sārai un Endijam paveicās – viņi atrada sievieti stāvoklī, kura plānoja uzreiz pēc dzemdībām mazuli atdot bērnunamam. Džastini vienojās, ka uzreiz adoptēs šo bērniņu.

Taču tikai dažas nedēļas pirms dzemdībām bērna bioloģiskā māte viņus nošokēja ar ultrasonogrāfijas rezultātiem – izrādījās, ka gaidāms nevis viens, bet uzreiz trīs mazuļi! Visticamāk, meitene to zināja jau ātrāk, bet baidījās atklāt Džastiniem, domājot, ka viņi negribēs adoptēt uzreiz trīs bērnus.

Tomēr Sāra un Endijs pieņēma ziņu entuziastiski. Viņi nolēma, ka tas ir likteņa pirksts. Vēl nesen viņiem nebija neviena bērna, bet tagad būs uzreiz trīs!

Dzemdības bija nedaudz priekšlaicīgas, taču bērniņi piedzima spēcīgi un veseli. Tā nu ģimeni papildināja puika Džoels un meitenītes Hanna un Elizabete.

Tomēr drīz pāri gaidīja pavisam satriecoša vēsts – izrādījās, ka, neskatoties uz ārstu prognozēm, Sāra ir stāvoklī!

Pēc pirmās ultrasonogrāfijas Endijs pajautāja sievai: “Nu, ko, vai puika?” Sieva pēc zināmas pauzes izvairīgi atbildēja: “Jā, viens puika…” Izrādījās, Džastina ģimeni gaidīja papildinājums ar dvīņiem: puiku un meiteni. Dēlu nosauca par Endrjū un meitiņu par Ebigeilu.

“Tas ir pilnīgi netverami! Vēl pirms gada mēs tikai varējām sapņot par atvasītēm, bet tagad mums jau ir pieci bērni!” – Sāra neslēpj savu prieku.

Protams, audzināt piecus mazus bērnus nav nemaz viegli. Autiņbiksītes vien – to nedēļā nepieciešami trīs simti! Un Sāra ar Endiju neatceras, kad būtu gulējuši ilgāk par trim stundām. Tomēr viņi jūtas kā laimīgākie cilvēki pasaulē.

Cik brīnišķīgi, ka brīnumi notiek! Un šī pieredze ir tam vēl viens apliecinājums.

Avots: ofigenno.cc

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. britu medicīna debīlākā pasaulē!

 2. Tas nemaz nav tik neparasti.Mana mamma vairāk kā 40 gadus nostrādāja par ārsti un zināja stāstīt šādus gadījumus. Tāpēc arī kādā veco laiku ticējumā ir – ja sieviete nevar palikt stāvoklī, vajag paauklēt bērniņu.Tam ir arī zinātnisks izskaidrojums.

 3. Tādos gadījumos var palīdzēt klīmata maiņa.

 4. Tā tas ir bijis arī Latvijā, ka bērnu gadiem nav, bet kad adoptē, tad sieviete drīz paliek stāvoklī …
  Vienā foto, kur abu sejas tuvplānā, vīrietis atgādina bēdīgi slaveno Zaļkalnu… tāds agresīvā vīrieša tips…
  Sievieti jāpaņem ar maigumu …tad arī būs bērni …

 5. Itkā liekas pasaka. Vai tiešām tā patiešām bija, ka adoptēja un pašiem piedzima? Bet tas noteikti uz labu! Nedod Dievs piedzīvot, ka nevar dzimt bērni, vai arī vairs nepiedzims! Un šādi dzīve pavēršas un tik ļoti mainās uz labo pusi! Lai Dievs stāv viņiem klāt! Visām Dvēselītēm! Laimīgie! Šim vīrietim un sievietei, šī ir Dieva dāvana! Laimīgie!
  Man ir tikai viens bērns un vairāk nebūs! Kādreiz pat iedomāties nevarēja, ka šādi dzīve neizdosies, sabruks! Un tas ir Pateicoties Neatkarīgās Latvijas ekonomiskajām Neizdarībām! Mums Latviešiem Nedzimst vairs bērni! Bet šim pārim lai Laimīga turpmākā dzīve!

Draugiem Facebook Twitter Google+