×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
24. marts, 2015
Drukāt

Pāris desmiti cilvēku protestē pret vasarā plānoto Eiropraidu (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Vairāki desmiti cilvēku otrdien pulcējušies pie Rīgas domes, lai protestētu pret vasarā gaidāmā Eiropraida norisi, novēroja aģentūra BNS.

Akcijas dalībnieki organizē parakstu vākšanu, aicinot nepieļaut praida rīkošanu Rīgā. Gan savāktos parakstus, gan arī pavadvēstuli ar aicinājumu nepieļaut praida rīkošanu, jau otrdien paredzēts iesniegt Rīgas domē.

Sanākušajiem cilvēkiem rokās ir plakāti ar uzrakstiem “Nē, psihisku noviržu popularizēšanai!” un “Nē praidam!”. Pasākumā ieradušies vairāku kristīgo konfesiju pārstāvji.

Aģentūra BNS novēroja, ka kāds vīrietis, ejot garām akcijas dalībniekiem, pajautāja: “Kas jums ir pret tiem gejiem?” Akcijas dalībnieki šim garāmgājējam ieteica “atpestīties”, jo viņu esot “pārņēmis ļaunums”. Tāpat akcijas dalībnieki Rīgā gaidāmo Eiropraidu dēvē par “zilo mēri” un “seksuālo šizofrēniju”.

Protestakciju rīko organizācija “Antiglobālisti”. Tās vadītājs Andris Orols pavēstīja, ka šajā akcijā pārstāvētas 24 biedrības.

Orols pauda, ka praida rīkošana būtu “pretrunā ar Satversmi, dzīvesziņu un kristīgajām vērtībām”. Tāpat viņš norādīja, ka neiebilst pret homoseksualitāti, bet gan tās popularizēšanu.

Jau vēstīts, ka Eiropraidu 20. jūnijā no plkst.13 līdz 18.30 Rīgas centrā iecerējusi sarīkot lesbiešu, geju, biseksuāļu un viņu draugu apvienība “Mozaīka”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Jāņonkols no laukiem Atbildēt

    Nu vienkārši pagriezīsim viņiem muguru, lai viņi iet savu ceļu. Izliksimies, ka viņus nemaz neredzam.

  2. Vai kādam tur jāiet un spaidu kārtā jāskatās ? Man vairāk riebjas 9.maija ālēšanās ,ko parasti plaši atspoguļo mūsu TV,lai gan nevajadzētu to darīt. Nav jārāda ne viens ne otrs.

Draugiem Facebook Twitter Google+