×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.5°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
27. februāris, 2017
Drukāt

Pāris Jūrmalā apzadzis jau astoņus veikalus, bet ir uz brīvām kājām (2)

Kadrs no videoKadrs no video

Jūrmalas veikalu īpašnieki ir izmisumā, un videoieraksti no viņu veikaliem liecina, ka kriminālfilmu cienīgi notikumi pa naktīm risinās arī realitātē. Dažādos Jūrmalas pārtikas veikalos divu mēnešu garumā notiek zādzības, ko, visticamāk, veic vienas un tās pašas divas personas. Turklāt ar katru zādzību zagļi kļūstot aizvien profesionālāki, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Dubultos un Priedainē apzagto veikalu vadītājs Vladislavs stāsta, – Jūrmalā notiek sērijveida veikalu zādzības. Pēc manā rīcībā esošās informācijas jau ir apzagti 8 veikali.

Vienu viņa veikalu Priedainē apzaguši četros naktī, bet otru Dubultos – pusvienos naktī, ielavoties pa sacirstajām durvīm. Kamēr sāk darboties signalizācija un atbrauc apsardze, zagļi jau ir prom.

Spriežot pēc veikala video, viens zaglis ir vīrietis, bet otrs, ļoti iespējams, esot sieviete. Visu izdara zibenīgi: trīs minūtēs ķer un grābj ko var. Turklāt vīrietim esot arī šaujamais. Video nedaudz varot redzēt, ka zagļi ieradušies ar spēkratu, kas izskatās pēc 3. sērijas “BMW” markas automašīnas, visticamāk, kupejas.

No rīta, kad raidījuma “Bez Tabu” žurnālisti filmē vienu apzagto veikalu, saņem ziņas, ka naktī garnadži viesojušies vēl vienā Jūrmalas veikalā, kas pieder citiem īpašniekiem. Dodas turp.
Noskaidrojas, šis esot jau piektais viņu veikals, kurā dažu nedēļu laikā viesojušies garnadži.
Spriežot pēc video, visos tirdzniecības punktos shēma līdzīga un darbojošās tās pašas divas personas: zog cigaretes, alkoholu un nedaudz pārtikas, paķēruši līdzi arī kases aparātu, cerot, ka tur būs nauda.

Veikalu īpašniekiem zaudējumi ap divi tūkstoši eiro katrā apzagtajā veikalā. Galvenais, ar cirvi sacirstas durvis, izsisti durvju stikli, sasitas apgaismes ierīces un videokameras.

Jūrmalas policijā atzīst, ka viens pēc otra uzsākti septiņi kriminālprocesi par zādzībām ar iekļūšanu. Tikmēr zādzības turpinās un veikala saimnieks Vladislavs ir neapmierināts, ka zagļi joprojām staigā uz brīvām kājām:

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nolīgt sargus jau laikam pa dārgu? Ja jau katra zādzība izmaksā 2000. tad tak lētāk nolīgt naktssargu… Kaut uz laiku..

    • apsargi maksās kādu 1000 eur mēnesī. Tā pat jau tiek maksāts apsardzes firmai. Jūrmala jau ārkārtīgi pateicīga noķeršanai.

Draugiem Facebook Twitter Google+