×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Astra, Astrīda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
28. aprīlis, 2017
Drukāt

Pāris šausmīgā stāvoklī pamet īres dzīvokli un “aizmirst” kaķi (2)

Screenshot at 2017-04-28 15:33:32

Rīgas pašvaldības policijā 21.aprīlī vērsās kāds satraukts vīrietis, kurš likumsargus informēja, ka netālu no iecirkņa kādā daudzdzīvokļu namā vairāk kā diennakti ņaud kaķis.
Policisti ilgstoši klauvēja pie norādītā dzīvokļa durvīm, taču tās neviens neatvēra. Otrpus durvīm sadzirdēti izmisīgi kaķa ņaudieni.

Apjautājot kaimiņus, noskaidrots, ka dzīvoklī mitinās kāds pāris ar diviem bērniem un kaķeni, kura, iespējams, ir gaidībās. Pēdējā mēneša laikā dzīvokļa iemītnieki neesot redzēti, bet kaķa izmisīgā ņaudēšana nerimstoties.

Pēc brīža pie policistiem vērsās kāds iedzīvotājs, kurš nosauca dzīvokļa īpašnieka vārdu un tālruņa numuru. Policisti vīrieti sazvanīja. Dzīvokļa īpašnieks paskaidroja, ka konkrēto dzīvokli izīrē un nekavējoties ieradīsies uz notikuma vietā.

Pēc neilga laika ieradās dzīvokļa saimnieks, kurš pastāstīja, ka mājvietu izīrē kādai ģimenei. Pirms pāris dienām vīrietis zvanījis mājvietā dzīvojošajai sievietei, taču uz telefona zvaniem neviens neatbildēja.

Dzīvokļa īpašnieks atlauza slēdzeni, lai pārliecinātos par dzīvnieka veselību un dzīvību. Līdzi viņam bija paņemta arī rezerves slēdzene, lai dzīvokli pēc tam varētu aizslēgt.

Mājoklī pamanīta melnas krāsas kaķene, kura paslēpās zem mēbelēm. Dzīvniekam nebija ne ūdens, ne ēdiens, savukārt dabisko vajadzību paredzētā kastīte nebija vairs lietojama. Visapkārt mētājās mājdzīvnieka ekskrementi kopā ar īrnieku mantām.

Viens no policistiem atrada sausās barības iepakojumu un iebēra kaķenei trauciņā. Dzīvnieks pieskrēja klāt un visu nekavējoties apēda.

Dzīvokļa saimnieks bija izbrīnīts kādā stāvoklī tiek uzturēts viņa īpašums un paskaidroja, ka par dzīvnieku nevar uzņemties rūpes.

Ņemot vērā, ka no kaimiņiem tika saņemta informācija, ka kaķene varētu būt gaidībās un ilgstoši nebarota, policisti pieņēma lēmumu mājdzīvnieku nogādāt Dr. Beinerta Veterinārā Klīnika.

Rīgas pašvaldības policijas rīcībā ir informācija, ka veterinārārsti kaķeni apskatīja un konstatēja, ka medicīniskā palīdzība dzīvniekam nav nepieciešama. Tajā pašā dienā mājdzīvnieks nogādāts Dzīvnieku patversme “Ulubele” telpās, kuras darbinieki apstiprināja, ka šo dienu laikā kaķenes īpašnieks nav vērsies patversmē.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Kas tas ir par idiotu, kas pie katra raksta Satversmi citē? Vai nevar viņu par flūdošanu nobloķēt?

 2. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la-vīzes administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+